Годинник TAG Heuer до 60-річчя колекції Autavia

Швейцарська марка TAG Heuer відзначає ювілей лінійки спортивного годинника випуском трьох нових моделей.

Годинник TAG Heuer Autavia Chronometer Flyback Automatic Chronograph
Годинник TAG Heuer Autavia Chronometer Flyback Automatic Chronograph

Autavia – важлива колекція для бренду TAG Heuer. Годинник, розроблений і випущений під керівництвом Джека Хоера в 1962 році, цього року відзначає своє 60-річчя. Хронограф завжди був частиною ДНК колекції, присвяченої гонкам та авіації. Проте, коли лінійку було перезапущено у 2019 році, хронограф у ній був відсутній. Годинник пропонував лише індикацію часу та дати. Наразі компанія виправила ситуацію. TAG Heuer представляє колекцію з трьох нових моделей, серед яких нові хронографи TAG Heuer Autavia 60th Anniversary Flyback Chronograph та тристрілочник з функцією GMT.

Годинник TAG Heuer Autavia 60th Anniversary Flyback Chronograph

"<yoastmark

60th Anniversary Flyback Chronograph містить елементи дизайну, представлені у 2019 році в оновленій колекції Autavia. Це 42-міліметровий корпус з прямими сторонами, граненими вушками і матовою поверхнею з полірованими вставками, а також грибоподібними кнопками. Основною їх відмінністю від іншої культової моделі бренду, Carrera, стало оснащення годинника зовнішнім безелем, що обертається. Безель з 60-хвилинною шкалою та чорною керамічною вставкою обертається в обох напрямках. Також модель водонепроникна до 100 метрів.

Представлені дві версії моделі TAG Heuer Autavia 60th Anniversary Flyback Chronograph. Перша — класична версія з нержавіючої сталі із сріблястим циферблатом та двома контрастними чорними лічильниками для індикації хронографа. Інша модель виглядає сміливіше і потужніше. Вона оснащена чорним корпусом із нержавіючої сталі з DLC-покриттям та повністю чорним циферблатом. Відсилання до старого військового годинника Heuer. Обидві версії мають великі накладні арабські цифри і стрілки, які заповнені флуоресцентним складом SLN.

Годинник з чорним корпусом із нержавіючої сталі з DLC-покриттям та повністю чорним циферблатом
Годинник з чорним корпусом із нержавіючої сталі з DLC-покриттям та повністю чорним циферблатом

Крізь задню кришку із сапфірового скла видно цікаву варіацію механізму Calibre Heuer 02. Основні характеристики, такі як частота, автоматичне підзаведення, запас ходу 80 годин та архітектура колонного колеса залишаються колишніми. Autavia 60th Anniversary відрізняється хронометром, сертифікованим COSC та функцією зворотного ходу для швидкого скидання відліку часу. Механізм обох версій оснащений ротором із чорним покриттям та червоними акцентами.

Обидві версії нового хронографа Autavia Flyback носяться на чорному ремінці з крокодилової шкіри. Є можливість заміни ремінця на браслет із нержавіючої сталі. Годинник є частиною постійної колекції та вже доступний для замовлення.

TAG Heuer Autavia 60th Anniversary GMT 3 Hands

Годинник TAG Heuer Autavia 60th Anniversary GMT 3 Hands
Годинник TAG Heuer Autavia 60th Anniversary GMT 3 Hands

Друга модель, що поповнила колекцію, – це TAG Heuer Autavia для любителів подорожей. Абсолютно нова модель і перший годинник GMT у колекції Autavia. Корпус з матової та полірованої нержавіючої сталі діаметром 42 мм. Це спортивна версія годинника GMT зі сталевим браслетом, водонепроникністю до 100 м і зовнішнім безелем. Двонаправлений безель оснащений двоколірною чорно-синьою керамічною вставкою з 24-годинною шкалою. У поєднанні з 24-годинною стрілкою вони здатні відображати час у трьох часових поясах.

У тих самих тонах, що й безель, виконаний темно-синій матовий променистий циферблат. З ним добре контрастує оранжева стрілка GMT. Індикація години виконується великими арабськими накладними цифрами, а стрілки заповнені люмінесцентним матеріалом. Дата відображається у положенні 6 годин. Під цілісною сталевою задньою кришкою з типовим гравіюванням Autavia працює калібр 7. Це механізм GMT, розроблений на основі Sellita SW 330. Тут – з сертифікацією хронометра COSC.

Годинник здатний відображати час у трьох часових поясах
Годинник здатний відображати час у трьох часових поясах

Годинник на браслеті з матової та полірованої сталі з трьома ланками, що закривається застібкою, що розкладається, з двома кнопками. Цей браслет також легко замінити, його можна зняти натисканням кнопки на звороті.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...