Годинник з черепом Bell & Ross BR 01 Cyber Skull Sapphire

Після того, як унікальний наручний годинник з черепом з помаранчевого кристала пішов з молотка за 220 000 CHF на аукціоні Only Watch 2021, Bell & Ross представляє обмежений випуск моделі із прозорого сапфірового скла.

Годинник Bell & Ross BR 01 Cyber Skull Sapphire
Годинник Bell & Ross BR 01 Cyber Skull Sapphire

“Веселий Роджер” з сапфіру

Хоча в асортименті бренду переважають натхненні авіаційними панелями квадратні корпуси, у каталозі Bell & Ross є оригінальніші моделі. BR 01 Cyber ​​Skull – мабуть, найнезвичайніший годинник марки на даний момент. У моделі, випущеної в 2020, марка використовувала мотив циферблату у вигляді черепа та схрещених кісток. Це ефектний аксесуар, дітище сучасного поп-арту та останніх віянь годинної моди.

Представлений днями годинник Cyber ​​Skull Sapphire Watch – ще сміливіше концептуальне рішення. Марка намагається розвинути успіх унікальної моделі, створеної для аукціону Only Watch 2021 із її повністю сапфіровим корпусом. Нова обмежена серія Bell & Ross BR 01 Cyber ​​Skull Sapphire – це грайливий та яскравий витвір високого годинникового мистецтва з вражаючим дизайном механізму.

Унікальний годинник BR 01 Cyber Skull Sapphire Only Watch 2021
Унікальний годинник BR 01 Cyber Skull Sapphire Only Watch 2021

“Діамант” на зап’ясті

Годинник BR 01 Cyber ​​Skull Sapphire оснащений гранованим квадратним сапфіровим корпусом шириною 43,5 мм та довжиною 45 мм. Низькополігональна форма дотримується оригінального квадратного дизайну, але в цілому обробка більш футуристична, майже комп’ютерна. Гранений корпус, зазубрені вушка та високий похилий безель, що звужується всередину, переходячи в плоский сапфіровий кристал. В силу матеріалу корпусу та його оформлення, годинник нагадує великий огранований алмаз. Єдиною поступкою практичності цього відверто авангардного дизайну є зменшена головка з нержавіючої сталі. Однак і її гайкоподібна форма перегукується із загальним духом дизайну.

Прозорий корпус забезпечує майже безперешкодний огляд механізму усередині. Скелетонізований сапфіровий циферблат є центральним елементом годинника Bell & Ross BR 01 Cyber ​​Skull Sapphire. Єдиними чисто функціональними елементами тут є утилітарні стрілки та набір примарних часових індексів, вигравіруваних на внутрішній стороні кристала.

Восьмигранна сталева заводна головка
Восьмигранна сталева заводна головка

Зубами – клац!

Візуальна особливість – гранований череп та схрещені кістки, що доповнюють грайливий футуристичний дизайн корпусу. Кожен елемент черепа є вікном у механізм годинника Cyber ​​Skull Sapphire. Одне око виконує роль віконця у блок шестерень. Інший обрамляє емблему бренду у вигляді амперсанда, вигравірувану на містку механізму.

У положенні “12 годин” череп відкривається, оголюючи “мозок” механізму – пульсуюче колесо балансу. Однак головний трюк можна побачити у положенні “6 годин”. Під час ручного заводу годинника щелепи цього стилізованого черепа відкриваються і закриваються, оголюючи барабан і виконуючи роль своєрідного індикатора запасу ходу.

У "лобі" черепа б'ється колесо балансу
У “лобі” черепа б’ється колесо балансу

Коли в голові не пусто

Годинник BR 01 Cyber ​​Skull Sapphire оснащений мануфактурним механізмом BR-CAL.209 з ручним заводом. Злегка змінений у порівнянні з попередніми версіями Cyber ​​Skull для кращої демонстрації зубчастої передачі, стилізований скелетон звужений, щоб відповідати контурам черепа та конструкції схрещених кісток. Більш міцні пластини, з яких складаються кістки, кріплять механізм до корпусу. Частину самого черепа відсічено для демонстрації елементів механізму.

Bell & Ross мудро вирішила зберегти чисте та сучасне оздоблення BR.CAL-209, поєднуючи матову та піскоструминну обробку, а також поліровані фаски на мостах з родієвим покриттям. Безбарвний матовий ремінець каучуковий відмінно поєднується з прозорим лінеарним корпусом. Годинник Bell & Ross BR 01 Cyber ​​Skull Sapphire буде випущений обмеженим тиражем у десять моделей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...