Годинник Zenith Chronomaster Open з синім циферблатом

Швейцарська марка Zenith представила оновлену версію моделі El Primero в привабливому синьому кольорі.

Годинник Zenith Chronomaster Open Boutique Edition
Годинник Zenith Chronomaster Open Boutique Edition

Годинниковий циферблат типу «відкрите серце» вже давно асоціюється з класичним хронографом El Primero і його спусковим механізмом, який проглядається через отвір на циферблаті. Культовий годинник нульових, який компанія Zenith цього року повернула у виробництво в більш сучасному вигляді. Тепер Zenith Chronomaster Open представлено з новим кольором циферблата.

Якщо концепція El Primero Open з’явилася у 2000-х роках, то нещодавно вона була оновлена ​​моделлю Chronomaster Open. Нова серія годинників була представлена у березні в рамках годинникового шоу Watches & Wonders. Вона перейняла більшість відомих рис Chronomaster Sport, але в обтічному корпусі і зі складнішою архітектурою циферблата. Zenith Chronomaster Open — це, по суті, Chronomaster Sport без керамічного безеля та з отвором у циферблаті. І це робить його більш цікавим, ніж попереднє видання.

Новим для Zenith Chronomaster Open Boutique Edition є циферблат темно-синього кольору
Новим для Zenith Chronomaster Open Boutique Edition є циферблат темно-синього кольору

Chronomaster Open Boutique Edition, як і стандартні моделі цієї колекції, представлений у класичному корпусі з нержавіючої сталі діаметром 39,5 мм. Він ідентичний Chronomaster Sport за формою та обробкою, але має дещо зменшений діаметр, в основному через відсутність зовнішнього керамічного безеля. Заводна головка та кнопки також ідентичні, а загальна форма нагадує класичний сучасний годинник із легким вінтажним відтінком. Це досить стійкий годинник із водонепроникністю до глибини 100 метрів і сапфіровим склом з обох боків.

Новим для Zenith Chronomaster Open Boutique Edition є циферблат темно-синього кольору – у тому ж дусі, що й Chronomaster Original Boutique Edition. З радіальною обробкою, нанесеними гранованими маркерами та стрілками, він зберігає класичні сіро-сріблясті допоміжні циферблати, якими відомий годинник El Primero. Оскільки це Open Zenith, у циферблаті є отвір між позначками 9 та 12 годин, через який видно колесо балансу, спусковий механізм і механізм малих секунд, який знаходиться під прозорою полімерною пластиною.

Гарний мануфактурний калібр El Primero Caliber 3604
Гарний мануфактурний калібр El Primero Caliber 3604

«Під капотом» знаходиться мануфактурний калібр El Primero Caliber 3604, який по суті, є модифікованим механізмом Chronomaster Sport. І в цьому немає нічого поганого, оскільки цей механізм є оновленням культового і надійного двигуна. Використовуючи традиційну для цієї серії частоту 5 Гц, він має довший запас ходу в 60 годин, а також кремнієве спускове колесо та анкер з антимагнітним властивостями, що не потребує змащення. На циферблаті тепер є центральна стрілка хронографа 1/10 секунди, яка здіснює коло за 10 секунд. Інша частина дисплея складається з малого секундного лічильника на 9 годині, 60-хвилинного лічильника на 6 годині та 60-секундного підсумкового лічильника на 3 годині. Годинник Zenith Chronomaster Open Boutique Edition комплектується браслетом із матової та полірованої сталі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...