Швейцарський брендовий годинник Zenith випустив третю і останню модель міні-серії, натхненної японською мангою Lupine The Third.

Швейцарські бренди нечасто випускають годинник, що містить посилання до коміксів або мультфільмів. Однак коли це відбувається, результат зазвичай не розчаровує. Насправді, тематика коміксів – один із найпопулярніших трендів останніх років.
Масштаб тематичних елементів дизайну варіюється. Він може бути незначним. У годиннику Omega Speedmaster Tintin декоративний мотив циферблату відсилає до одного з випусків популярного бельгійського коміксу “Пригоди Тінтіна”. Він може бути виразним. На годиннику Speedmaster Snoopy Apollo Омега розмістила собачку Снупі з коміксу Peanuts на циферблат і задню кришку корпусу. Але іноді стилізація годинника стає сенсом їх існування і повністю визначає їхній вигляд. Прикладом останньої нагоди можуть бути Audemars Piguet Marvel Black Panther Flying Tourbillon.

Zenith втілює вигадку у реальність
“Люпін Третій” – культова японська манга (комікс), найперше видання якого було опубліковано в 1967 році. Незабаром після запуску перших годинників Zenith El Primero в 1969 році модель з’явилася на зап’ясті Дайсуке Джигена, спільника головного героя коміксу, Арсена Люпіна III. Цікаво, що вона мала чорно-сірий циферблат із золотими маркерами, що до цього не вироблявся маркою Zenith. Проте між годинниковим брендом та серією коміксів виник зв’язок. В іншому випуску манги Джиген носив модель годинника Зеніт з чорно-білим циферблатом типу “панда”.
Втілюючи вигадку в реальність, компанія Zenith протягом двох попередніх років випустила обидві мультяшні версії годинника обмеженим тиражем. Тепер марка поєднала їх в одному екземплярі, фінальному. Результатом став незвичайний хронограф Chronomaster Revival Lupin The Third Final Edition. Щоб не фрагментувати додаткові циферблати, лінія кольору проходить приблизно від позначки 1 до 7 годин. Створений таким чином ефект тішить око. Дві різні частини циферблату добре поєднуються одна з одною.

Для цієї моделі майстри Zenith обрали оригінальний дизайн 1969 року. Бочкоподібний корпус із браслетом у формі сходів, характерним для тієї епохи. Титановий корпус має відносно скромний діаметр 37 мм, але годинник Chronomaster Revival візуально здається більшим завдяки своїй формі. Вони оснащені калібром El Primero 400. Автоматичний механізм ходить з високою частотою 36 000. Це було однією з відмінних рис при запуску початкової моделі. Chronomaster Revival Lupine The Third Final Edition вийде обмеженим тиражем 50 екземплярів.
Ознайомитися з лінійкою годинника Zenith можна на нашому сайті або в наших бутіках.