Годинник Zenith Defy Revival: перезапуск хіта 60-х

Швейцарська марка Zenith анонсувала випуск нової серії годинників Zenith Defy 1969 року.

Годинник Zenith Defy Revival
Годинник Zenith Defy Revival

1969 відомий багатьом як рік, коли людина вперше ступила на Місяць. У поціновувачів годинникового мистецтва ця дата в першу чергу асоціюється з випуском першого у світі високочастотного автоматичного хронографа Zenith El Primero. Того ж року, з дещо меншою помпою, швейцарський бренд анонсував наднадійну модель годинника Defy. Перевипуск історичних моделей El Primero 1960-х та 1970-х років був дуже успішним. Тепер компанія Zenith дає нове життя ранній моделі Defy 1969 року. Відтворений з великою точністю і за оригінальними виробничими планами, годинник отримав назву Zenith Defy Revival.

Реклама першої серії годинника Defy 1969 року
Реклама першої серії годинника Defy 1969 року

Геометрія корпусу діаметром 37 мм та висотою корпусу 13,6 мм точно відтворена. Товста восьмикутна основа із зубчастими краями і 14-гранним опуклим полірованим безелем. Контрастне матове оздоблення поверхні корпусу та поліровані фаски пожвавлюють динамічну архітектуру годинника. Велика загвинчувана заводна головка забезпечує водонепроникність корпусу до 300 м. Оригінальну задню кришку з чотирикінцевою зіркою замінили сапфіровим склом.

Годинник водостійкий до глибини 300 метрів
Годинник водостійкий до глибини 300 метрів

Сіро-коричневий циферблат ідентичний до оригіналу з світлішим відтінком у центрі. Він стає яскравішим у міру наближення до білих хвилинної та секундної шкал по периметру. Знамениті прямокутні годинникові мітки ограновані, покриті родієм та відполіровані. Під мітками – точки люмінофора, що відповідають люмінесцентному складу Super-LumiNova. Останній нанесений на грановані та покриті родієм годинникову, хвилинну та веслоподібну секундну стрілки.

Калібр Zenith Elite 670 забезпечує запас ходу 50 годин
Калібр Zenith Elite 670 забезпечує запас ходу 50 годин

Як і в годинниках 1969 року, віконце дати видно між відмітками “4” та “5”. Поряд із Super-LumiNova SLN C1, ще однією поступкою сучасності є заміна оригінального мінерального скла над циферблатом на сапфірове. Написи на циферблаті та типографіка аналогічні годинникам Defy 1969 року. Хоча браслет з нержавіючої сталі повторює оригінальний браслет-драбинку і забезпечується застібкою, що розкладається. Ширина вушок 18 мм. Калібр Zenith Elite 670 забезпечує запас ходу 50 годин.

Часы Zenith можно найти на нашем сайте.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...