H. Moser & Cie. випускає “вічний календар для профанів”

Нова модель H. Moser&Cie. Endeavor Perpetual Calendar Funky Blue буде доступна у двох версіях – класично витонченій та жартівливій.

Обидві версії годинника H. Moser & Cie. Endeavor Perpetual Calendar Funky Blue
Обидві версії годинника H. Moser & Cie. Endeavor Perpetual Calendar Funky Blue

Найбільш ненав’язливий вічний календар

Швейцарська марка H. Moser & Cie. – справжні майстри вічного календаря. У всіх основних колекціях бренду є принаймні один зразок цього годинникового ускладнення. Три з цих вічних календарів було випущено або оновлено протягом останніх семи місяців. Це Heritage Calendar Midnight Blue Enamel, Streamliner Streamliner Perpetual Calendar і тепер Endeavor Perpetual Calendar Funky Blue. Останній доступний у двох версіях: звичайному та обмеженому виданні “Вічний календар для профанів”.

Конструктивно обидві моделі ідентичні та засновані на моделі Endeavor Perpetual Calendar Funky Blue 2015 року. Вони зберігають початкову округлу форму, характерну для годинника колекції Endeavour. Корпус із 18-каратного білого золота збільшився з 40,8 мм до 42 мм.

Стандартна модель з мінімалістичним циферблатом
Стандартна модель з мінімалістичним циферблатом

Циферблат-шпаргалка

Різниця між двома новими версіями починається в оформленні циферблата. Стандартна модель мінімалістична із простим циферблатом димчасто-блакитного кольору. Ясність досягається за рахунок спрощення індикатора запасу ходу та крихітної центральної стрілки індикатора місяця. Логотип H. Moser & Cie. нанесено не білою фарбою, а прозорим лаком. Віконце дати знаходиться в положенні “3 години”, а індикатор високосного року – на задній кришці корпусу.

Тим, кому такий формат ускладнює зчитування вічного календаря, все з’ясує версія “для профанів”. Її циферблат заповнений дрібними коментарями, які пояснюють кожну з функцій, присутніх у годиннику. Є позначки для індикатора запасу ходу в положенні “9 годин”, центральної стрілки місяця, віконця зміни дати та індикатора високосного року, встановленого ззаду. Є навіть примітки щодо використання заводної голівки для зміни дати.

Інструкції для профанів
Інструкції для профанів

Всередині обох моделей знаходиться калібр HMC 800 Manufacture з ручним заводом та 7-денним запасом ходу. Найхарактернішою його якістю є можливість коригувати дату вічного календаря у будь-який час доби. Більшість годинників вимагають акуратного коригування у певний час. У цьому полягає суть моделі «Вічний календар для профанів», що вихваляє простоту годинника. Годинник як би вказує на те, наскільки часом переускладнені вічні календарі інших брендів. Спеціальна модель вийде обмеженим тиражем у 20 екземплярів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...