Hublot Classic Fusion Aerofusion Chronograph All Black Shepard Fairey

Швейцарський бренд Hublot презентував новий годинник, створений у співпраці з американським художником Шепардом Фейрі.

Hublot Classic Fusion Aerofusion Chronograph All Black Shepard Fairey
Hublot Classic Fusion Aerofusion Chronograph All Black Shepard Fairey

Годинником Hublot Classic Fusion Aerofusion Chronograph All Black Shepard Fairey швейцарський бренд продовжує десятирічну спадщину Hublot Loves Art. Ця модель, обмежена тиражем з 50 екземплярів, є новим результатом співпраці всесвітньо відомого вуличного художника Шепарда Фейрі та дизайнерського проекту Hublot All Black. До цього проекту, започаткованого у 2018 році, долучалися відомі художники сучасності Такаші Муракамі, Рішар Орлінскі та Максим Плешіа-Буші. Розширюючи міні-колекцію спільних робіт Hublot і Shepard Fairey, бренд знову обрав годинник із колекції Classic Fusion із мандалою в центрі.

Hublot Classic Fusion Aerofusion Chronograph All Black Shepard Fairey має корпус із чорної кераміки з мікроструйним очищенням шириною 45 мм і товщиною 13,45 мм. Годинник оздоблено гравірованим малюнком на профілі корпусу, верхній частині вушок, а також на безелі і циферблаті. Ефектний візерунок поєднується з скромною кольоровою палітрою All Black, створюючи неймовірний контраст. Контраст є основною темою: гравіровані та гладкі поверхні слідують одна за одною, розширюючи візуальне враження до тактильного у випадку цього спеціального Aerofusion. На задній частині корпусу через сапфірове скло видно хронограф із автопідзаведенням HUB1155 із 207 компонентами, 60 дорогоцінними каменями та 42 годинами запасу ходу.

Ефектність, створена через контраст
Ефектність, створена через контраст

Подібне спостерігається в на циферблаті із «сапфіровим декором». Світловідбиваючі стрілки та годинникові мітки виділяються на тлі чорних пустот, утворених гравіюванням і частково скелетованим циферблатом. Як і інші годинники серії Hublot All Black, цей доволі легко зчитується як для настільки обмеженого діапазону кольорів. Годинник носиться на класичному чорному гумовому ремінці Hublot, закріпленому складною застібкою з чорної сталі, обробленої мікроструменем.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...