Космічний годинник Christiaan van der Klaauw Real Moon Joure Green Meteorite

Годинник Cosmic Real Moon Joure Green Meteorite – поєднання найточнішого у світі тривимірного індикатора фаз Місяця із зеленим метеоритним циферблатом.

Часы Christiaan van der Klaauw Real Moon Joure Green Meteorite
Годинник Christiaan van der Klaauw Real Moon Joure Green Meteorite

Найточніше відображення Місяця в годиннику

Незалежний голландський годинникар Крістіан ван дер Клааув відомий своєю мініатюризацією астрономічних ускладнень. Він увійшов до анналів годинникової історії, створивши найменший механічний планетарій у світі. Його годинник підтверджує репутацію людини, захопленої планетами, зірками та космосом. Останнє творіння бренду є зеленою метеоритною версією Real Moon Joure. Це поєднання найточнішого у світі тривимірного індикатора фаз Місяця із зеленим метеоритним циферблатом. Моделі Moon Joure випускаються в корпусах діаметром 40 мм із сталі, рожевого та білого золота. Безель може бути чистим або інкрустованим діамантами.

Модель Real Moon Joure вперше з’явилася у 2011 році. Це спрощена версія CVDK Real Moon 1980 з тривимірною фазою Місяця, відмінюванням Сонця, індикаторами сонячних та місячних затемнень та днем/датою. Joure – це назва села на півночі Нідерландів, де спочатку розташовувалася майстерня ван дер Клааува. Марка створює найточніші тривимірні індикатори фази Місяця, коли-небудь вбудовані в механічний годинник. Відхилення становить лише один день кожні 11 000 років.

Циферблат из метеорита и трехмерная серебряная луна
Циферблат з метеориту та тривимірний срібний місяць

Метеоритний циферблат

Коли метеороїд входить в атмосферу Землі на високій швидкості та згоряє, його називають метеором. Відбувається явище, відоме нам як падаюча зірка. Якщо він проходить атмосферу та падає на землю, його називають метеоритом. Найстаріші зразки подібні до капсул часу, що надають інформацію про Сонячну систему.

Метеорит нефритово-зеленого кольору на циферблаті демонструє класичні візерунки залізних метеоритів. Це переплетення кристалічної структури сплавів нікелю та заліза. Римські цифри, що займають верхню половину циферблату, покриті родієм. Індекс XII замінений на золотий логотип CDVK “сонце з 12 кігтями”. Стрілки у стилі Breguet надають циферблату нотки класицизму. У великому отворі в положенні “6 годин” знаходиться виконаний вручну чорно-срібний Місяць.

Красивая гравировка на роторе
Красиві гравіювання на роторі

Стильний та оригінальний годинник

Круглий корпус діаметром 40 мм у стилі традиційного годинника Бреге з прямими привареними вушками. Доступні моделі зі сталі, рожевого та білого золота. З подвійною смугою діамантів класичного огранювання на безеле або без неї. Корона у вигляді цибулини доповнює класичний вигляд.

Найточніша годинна індикація фаз Місяця працює на калібрі CVDK7382. Це автоматичний механізм із модулем Real Moon Joure. Він оснащений подвійними барабанами; запас ходу складає 96 годин. На роторі вручну вигравіровано шість планет та зірок із фірмовим сонцем із 12 кігтями в центрі. Всі версії Christiaan van der Klaauw Real Moon Joure Green Meteorite поставляються із чорним шкіряним ремінцем із металевою застібкою в тон матеріалу корпусу з вигравіруваним логотипом бренду.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...