Космічний Urwerk UR-120

Незалежний годинниковий бренд Urwerk, відомий своїми годинниками з незвичним відображенням часу, презентував нову модель UR-120 з роздільним блоком-стрілкою.

Годинник Urwerk UR-120
Годинник Urwerk UR-120

У 2022 швейцарський бренд Urwerk святкує своє 25-річчя, і компанія нещодавно оголосила про вихід своєї поки що головної новинки року. Новий Urwerk UR-120 є новою версією флагмана компанії UR-110. З оригінального UR-110 бренд розпочав застосування нового типу системи відображення годин, з якою Urwerk продовжує експериментувати в моделях UR-100 і UR-220.

UR-120 – легко впізнаване творіння Urwerk, оскільки годинник використовує тризубну сателітну систему, встановлену на центральній каруселі з окремими планетарними шестернями, кожна з яких обертається та відображає години в цифровому вигляді. Проте, це виконання є новим для бренду. Засновники компанії Мартін Фрай і Фелікс Баумгартнер переробили весь механічний процес оригінального сателітного дисплея UR-120, у результаті чого з’явився один із найцікавіших візуально годинників Urwerk.

Блок годинної стрілки по завершенні оберту розколюється
Блок годинної стрілки по завершенні оберту розколюється

Відлік часу на UR-120 відображається, коли кожна рука проходить над похилою вертикальною хвилинною доріжкою, яка розміщена на правій стороні годинника. Через годину стрілка, яка відображала час, продовжує обертатися навколо решти передньої частини годинника, але блок цифрової години тепер розділяється на дві частини, кожна з яких обертається окремо одна від одної, перш ніж поступово обернутися і утворити абсолютно нову цифру.

Розробляючи новий механізм індикації годин, Urwerk надихалися світом наукової фантастики. Компанія не вперше черпає натхнення з франшиз наукової фантастики. Отримавши назву «Спок» під час запуску, роздвоюваний годинниковий механізм стрілки має візуально нагадувати відомий салют Вулкана із «Зоряного шляху».

UR-120 виконує досить складні механічні операції. Три обертання відбуваються майже постійно. По-перше, кожна важіль каруселі обертається навколо центральної осі. Потім, на окремих дисплеях, коли дві частини стрілки починають розколюватися, розділені прямокутні шпильки обертаються навколо власної осі, щоб згодом набрати форму майбутньої години. Коли розділена година досягає свого апогею, пружина у формі арфи закриває розділені стрижні.

Новим механізмом, який керує цією унікальною послідовністю подій, є UR-20.01, калібр з автоматичним заводом, створений на основі минулих розробок Urwerk, який працює на частоті 4 Гц із 48-годинним запасом ходу та має фірмовий, надзвичайно ефективну система заводу Windfänger.

Корпусу має розміри 44 мм × 47 мм та товщину 15,8 мм. Цей варіант зручніший для носіння, ніж попередні покоління творінь Urwerk. Шанувальники бренду також помітять, що профіль корпусу набагато більш плавний, ніж попередні версії. Компанія Urwerk досягла цього, використовуючи двокомпонентну сталеву та титанову взаємопов’язану архітектуру корпусу в поєднанні з набором унікальних шарнірних вушок.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...