Красень Moritz Grossmann Date Turquoise

Годинник Date швейцарської марки Moritz Grossmann занурюється в освіжаючу бірюзову воду, що переливається ніжними гільошованими хвилями на його циферблаті.

Годинник Moritz Grossmann Date Turquoise

Використання кольорів в годинниках є наразі найбільш динамічним напрямком розвитку цього ринку. Зараз все важче визначити поточний колір року/сезону, і різнобарвні циферблати — хіт останніх років. Нова модель Moritz Grossmann Date безперечно справляє чудове враження шляхом поєднання традиційного гільошованого візерунка з яскравим бірюзовим відтінком, який нагадує колір тропічних вод. Moritz Grossmann Date Turquoise у сталевому корпусі та із периферійним стрибаючим дисплеєм дати — це чудове поєднання традицій і сучасності.

Moritz Grossmann Date Turquoise — це чудове поєднання традицій і сучасності

Moritz Grossmann — дуже цікавий нішевий бренд, що базується в Гласхютте, колисці німецького вишуканого годинникарства і виробляє близько 300 годинників на рік. Моріц Гроссманн також є водночас однією із найстарших і наймолодших мануфактур Гласхютте. Однією із найстарших, оскільки Моріц Гроссманн був одним із батьків-засновників саксонської годинникової справи. У 1854 році відомий майстер Фердинанд Ланге переконав Гроссманна відкрити свою майстерню в Гласхютте. Бренд є одним із наймолодших, тому що його було перезапущено у 2008 році. Відома своєю вражаючою обробкою ручної роботи, компанія також продемонструвала неймовірну технічну майстерність і розробила 16 власних механізмів з моменту свого відродження.

Циферблат створено у співпраці з майстром циферблатів Kari Voutilainen та його компанією Comblémine

Модель Date, раніше доступна в корпусах з білого та рожевого золота, тепер має привабливий бірюзовий циферблат і корпус із нержавіючої сталі. Завдяки поєднанню традиційного декоративного гільошування з сучасним кольором циферблат стає прекрасним синтезом старого та нового. Створений у співпраці з майстром циферблатів Kari Voutilainen та його компанією Comblémine, вишуканий гільошований циферблат виконано вручну за допомогою спеціального токарного верстата. Хвильовий візерунок, що розходиться від центру малого секундного лічильника на 6, збільшується і охоплює весь циферблат, створюючи чарівний ефект. Візерунок, висічено на цільному срібному циферблаті та відполіровано до блиску, створюючи динамічну гру мінливих і переливчастих відтінків бірюзи.

Індикація дати з’явилася в наручних годинниках на початку 20 століття. У 1915 році годинникар А. Хаммерлі запатентував функцію вказівника дати, яка використовувала центральну стрілку, що вказувала на дати на периферії циферблата. В годиннику Moritz Grossmann також використовується периферійна дата, але замість стрілки у нього є маркер у формі дужки, який рухається вздовж кільця та обрамляє поточну дату. На цій моделі Turquoise Date маркер дати виділено вороним синім кольором, як тонкі стрілки у формі списа. Усе це виготовлено вручну та оброблено на мануфактурі компанії.

Бірюзовий гільошований циферблат обрамлений матовим срібним кільцем із маркерами годин та хвилин
Бірюзовий гільошований циферблат обрамлений матовим срібним кільцем із маркерами годин та хвилин

Прекрасний бірюзовий гільошований циферблат обрамлений матовим срібним кільцем із більшими маркерами, що позначають години, і меншими — хвилини. Принт, який також використовується для круглої рамки маленького секундного лічильника. Завдяки надзвичайно тонкому безелю циферблат не виглядає захаращеним.

Moritz Grossmann Date Turquoise захищений корпусом з полірованої нержавіючої сталі діаметром 41 мм і висотою 11,85 мм, оснащений додатковою заводною головкою в положенні 10-я година та пушером на 4 годині. Додаткова заводна головка використовується для встановлення дати; витягнувши коронку, ви можете прокрутити стрілку дати в будь-яку сторону в будь-який час доби, не зупиняючи рух.


замість стрілки використовується маркер дати у формі дужки, який рухається вздовж кільця та обрамляє поточну дату

Маленький пушер на боковині корпусу в позиції «4 години» — частина цікавого механізму, розробленого Moritz Grossmann. Як і у звичайних годинників із ручним заводом, для заводу використовується заводна головка. Однак, якщо заводну головку витягнути, щоб встановити час, вона автоматично повертається у вихідне положення, активуючи механізм зупинки секунд для точного встановлення часу. Після того, як час встановлено на точну годину, хвилину та секунду, ви повинні натиснути конічний пушер, який знову активує рух і повертає заводну головку в режим заводу. Це просте та геніальне рішення запобігає потраплянню пилу в корпус через заводну головку, мінімізує знос безключових механізмів і запобігає випадковому переміщенню стрілок під час повернення заводної головки на місце.

Оздоблення механізму виконано відповідно до канону вишуканості Schönstes Deutsches Handwerk

Через задню кришку Moritz Grossmann Date Turquoise видно художню обробку власного механізму з ручним заводом. Калібр 100.3 зі стрибаючою датою базується на калібрі 100.1 і являє собою колонний механізм із основною пластиною на 2/3. Усі компоненти виготовлені майстернею самостійно. Оздоблення виконано відповідно до канону вишуканості Schönstes Deutsches Handwerk.

Білі сапфірами вставлено в золоті шатони, закріплені фіолетовими вороненими гвинтами з круглою головкою, а храпове колесо прикрашене трисмуговим равликом. Ці рельєфні шатони були створені за мотивами історичних кишенькових годинників Grossmann і дають можливість знімати та очищати підшипники окремо, не пошкоджуючи пластину. Позолочене балансирне колесо Grossman утримується в положенні за допомогою красивого консольного вигравіруваного вручну балансира та спускового колеса. Механізм має 42-годинний запас ходу. Moritz Grossmann Date Turquoise оснащено чорним ремінцем зі шкіри крокодила, зшитим вручну, із застібкою з нержавіючої сталі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...