Крипто-годинник Hublot Big Bang Unico Ledger

Швейцарська годинникова компанія Hublot представляє обмежену серію Big Bang Unico з 50 екземплярів із криптогаманцем Ledger Nano X.

Часы Hublot Big Bang Unico Ledger
Годинник Hublot Big Bang Unico Ledger

Hublot представляє годинник Big Bang Unico Black Ceramic Ledger. Версія легендарної моделі Big Bang розроблена у співпраці з виробником апаратних гаманців Ledger. Комплект Big Bang Unico Black Ceramic Ledger включає три основні елементи. Це годинник, випущений обмеженою серією криптогаманець Ledger Nano X та футляр для годинників із сапфірового скла.

Годинник створений на основі моделі Big Bang Unico в корпусі із чорної кераміки діаметром 42 мм. Модель оснащена скелетонізованим автоматичним мануфактурним механізмом хронографа. Найвизначнішою частиною є золотий безель годинника з “електруму”, натурального сплаву золота і срібла. Він використовувався в 580-590 роках до нашої ери для карбування перших відомих історії монет.

Тиснение на внешней стороне безеля - девиз биткоинов
Тиснення на зовнішній стороні безелю – девіз біткоїнів

Фахівці відділу досліджень та розробок Hublot створили спеціальний нержавіючий сплав. Він складається на 50 відсотків із золота та 50 відсотків зі срібла. Напис на латині Vires in numeris, що став девізом біткоїнів, який перекладається як “Сила в цифрах”, шість разів повторюється у вигляді тиснення на зовнішній стороні безелю. Водночас ці теми передають дух найстаріших та новітніх світових валют. На задній кришці корпусу ‒ гравіювання логотипу Ledger та номера обмеженого тиражу 50 екземплярів.

Часы, криптокошелек Ledger Nano X и футляр из сапфирового стекла
Годинник, криптогаманець Ledger Nano X та футляр з сапфірового скла

У комплекті з годинником йде випущений обмеженою серією ексклюзивний криптогаманець Ledger & Hublot Nano X. Nano X від Ledger ‒ це апаратний Bluetooth-пристрій для безпечного кодування, управління та розширення криптоактивів. Модель Nano X матового чорного кольору прикрашена логотипами Ledger та Hublot. В комплект входить спеціальний прозорий футляр із матового сапфірового скла чорного кольору. Матеріал символізує прозорість і надійність блокчейна і децентралізованої цифрової валюти.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...