Лімітована модель Greubel Forsey Balancier S²

Годинникова марка Greubel Forsey представляє модель Balancier S², що відрізняється сучасною естетикою, новим корпусом та новою обробкою.

Годинник Greubel Forsey Balancier S²
Годинник Greubel Forsey Balancier S²

Greubel Forsey — швейцарська годинникова компанія, що спеціалізується на складних годинниках високого класу. Модель Balancier S² переймає найпотужніші елементи оригінального годинника Balancier S, підкреслюючи та модернізуючи його. Замість плавних вигинів та стриманої загальної естетики, Balancier S² застосовує контраст та потужність. Використовуючи механізм свого попередника, годинник набув новий корпус, нове оздоблення та нові дизайн-коди.

У моделі Balancier S² марка вирішила підкреслити контрастність і, отже, зручність читання циферблата за допомогою насиченого чорного або сірого фону, що перетинає міст балансу між відмітками 5 і 9 годин. Краї гострі, а матове оздоблення з ручним шліфуванням дозволяє мосту і годинниковим міткам виділятися набагато чіткіше. Останні виражаються 12-ма високими індексами.

Годинник придбав новий корпус, нове оздоблення та нові коди дизайну
Годинник придбав новий корпус, нове оздоблення та нові коди дизайну

Вперше центральний двоарковий титановий міст, який утримує зубчасту передачу, став ажурним. У дизайні простежується прагнення полегшити та очистити вигляд годинника. Новий титановий браслет посилює цю динаміку. Він пропонує ідеальну наступність з титановим корпусом, випромінюючи міцність та сучасну привабливість. Balancier S² — це висококласний годинник. У той же час він призначений для повсякденного використання, а не для зберігання в сейфі.

Balancier S² також має трохи більший діаметр, відрізняючись від своїх попередників. Збільшена в корпусі до 46,5 мм модель тепер увінчана яскравим матовим титановим безелем з полірованими боковинами. Підпис Greubel Forsey знаходиться під внутрішнім безелем між 12 та 2 годинами. Високо підвішені годинна та хвилинна стрілки люмінесцентно-білого кольору.

Вперше центральний двоарковий титановий міст став ажурним
Вперше центральний двоарковий титановий міст став ажурним

Тільки 88 екземплярів Greubel Forsey Balancier S2 будуть випущені з вугільно-сірим циферблатом, а з бетонно-сірим циферблатом — всього 64 екземпляри, в результаті чого загальний тираж становитиме 152 екземпляри.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...