Лімітована модель TAG Heuer для фанатів тенісу

TAG Heuer представляє годинник Aquaracer Professional 300, створений у партнерстві з тенісисткою Наомі Осакою.

Наомі Осака в годиннику TAG Heuer, випущеному на її честь
Наомі Осака в годиннику TAG Heuer, випущеному на її честь

Мабуть, за винятком автоперегонів, жоден інший вид спорту не має такого тісного зв’язку з годинниковою справою, як професійний теніс. Бренди різного калібру десятиліттями налагоджували стосунки із відомими зірками тенісу. У січні 2021 року компанія TAG Heuer уклала партнерську угоду з японською тенісисткою, колишньою першою ракеткою світу Наомі Осакою. Через рік швейцарський бренд анонсував спеціальну модель з обмеженим тиражем, розроблену у співпраці з Осакою. Новий годинник TAG Heuer Aquaracer Professional 300 Naomi Osaka Limited Edition – варіація нової серії годинника Aquaracer з корпусом 36 мм.

Легше і ніжніше 43-міліметрової моделі, цей годинник, однак, розділяє багато відмінних рис сучасної серії Aquaracer. Кутасті скошені сторони корпусу, виражені захисні вушка заводної головки і фірмовий 12-гранний дайверський безель, що обертається. Безель доповнюється чорною керамічною вставкою з чітким гравіюванням та висококонтрастною шкалою для занурення. Aquaracer Naomi Osaka відрізняються суцільною задньою кришкою з гравіюванням. TAG Heuer розмістила на ній власний квітковий логотип Наомі Осаки. Як і інші моделі лінійки, годинник має водостійкість до 300 метрів.

Годинник має водостійкість до 300 метрів
Годинник має водостійкість до 300 метрів

Для циферблату спеціальної моделі дизайнери TAG Heuer вибрали ніжно-зелений відтінок морської піни. Його поверхня привертає увагу звивистою рельєфною хвилястою текстурою. Текст на циферблаті та нанесені індекси здаються ширяючими над цією хвилястою поверхнею завдяки прозорому верхньому шару. Марка доповнює блідо-зелене тло яскравими лаймовими ділянками на зовнішньому кільці. Фірмові восьмикутні годинникові індекси замінені вісьмома діамантами класичного огранювання.

На задній кришці годинника вигравіровано особистий квітковий логотип Наомі Осаки
На задній кришці годинника вигравіровано особистий квітковий логотип Наомі Осаки

Годинник Aquaracer Naomi Osaka оснащений автоматичним механізмом калібру 5 на базі Sellita SW200-1. Модель комплектується текстурованим ремінцем каучуковим темно-зеленого кольору. Випуск TAG Heuer Aquaracer Professional 300 Naomi Osaka обмежений 250 екземплярами.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...