TAG Heuer Monaco Purple Dial. Лімітована серія годинників

Культова серія годинників TAG Heuer Monaco поповнилася новою моделлю обмеженої серії з вражаючим фіолетовим циферблатом.

TAG Heuer Monaco Purple Dial
Годинник TAG Heuer Monaco Purple Dial Limited Edition

Квадратний корпус діаметром 39 мм у полірованому сталевому корпусі з елегантним циферблатом насиченого фіолетового кольору. Градієнт циферблата, від світло-фіолетового в центрі до темно-фіолетового на краю, додає глибини та витонченості виробу, тоді як родовані мітки та стрілки з покриттям Super-LumiNova® і два чорні опалінові допоміжні лічильники тонко підкреслюють несподіваний димчастий дизайн.

TAG Heuer Monaco Purple Dial
Модель містить мануфактурний механізм хронографа TAG Heuer, Calibre Heuer 02

Досвідчені колекціонери годинників одразу помітять тонку паралель із дуже раннім зразком Heuer Monaco 1113B, версією Chronomatic, випущеною на початку 1969 року, і еталонним калібром 15 референс 1533. У тих годинниках використовувалося покриття циферблата з синьою металічною фарбою на латунній пластині. З часом циферблати виявляли тенденцію до патинування від блакитного до майже фіолетового градієнтного, іноді злегка вицвілого в центрі та темнішого по краю.

TAG Heuer Monaco Purple Dial
Калібр із автопідзаводом має запас ходу 80 годин

Ця нова модель містить мануфактурний механізм хронографа TAG Heuer, Calibre Heuer 02, який видно крізь задню кришку корпусу з сапфірового скла. Він має індивідуальну осцилюючу вагу, колонне колесо та гравіювання з фіолетовими деталями. Забезпечуючи надзвичайну ефективність вимірювання часу, цей калібр із автопідзаводом має запас ходу 80 годин. На задній частині корпусу, що загвинчується, викарбувано номер обмеженої серії XXX/500. Чорний ремінець зі шкіри алігатора також обшитий фіолетовим кольором зсередини.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...