Лінійка Hublot Loves Summer

Швейцарська марка годинників Hublot цього літа обігрує тематику Середземномор’я запуском трьох спеціальних випусків, присвячених Ібіці, Капрі та Сен-Тропе.

Годинник Hublot Big Bang Unico St-Tropez Boutique

Цього літа в Європі панують рекордні температури і європейські пляжі переповнені бажаючими втекти від спеки. Відзначаючи відкриття бутіків у трьох найкрасивіших прибережних зонах Європи, компанія Hublot випустила обмежену серію годинників для кожної філії. Hublot вже випускала літні годинники, але ці нові моделі привертають увагу своїми регіональними деталями та індивідуальними особливостями.

Знаменита дзвіниця зображена на задній кришці корпусу

Перша модель передає захват та енергійну атмосферу Сен-Тропе, невеликого прибережного курорту на Французькій Рив’єрі. Hublot Big Bang Unico St-Tropez Boutique використовує ніжно-пастельний синій колір на безелі, ремінці та скелетонізованих позначках на циферблаті, що символізує яскраво-блакитні води, тоді як корпус із чорної обробленої піскоструменями кераміки надає годиннику витончену таємничість нічного життя цього місця. Це обмежене видання з 30 екземплярів оснащене механізмом HUB1280 або Unico 2. На звороті на сапфіровій кришці корпусу зображено знамениту дзвіницю, яка виходить на порт і розташована за декілька хвилин ходьби від бутіка Hublot.

Годинник Hublot Classic Fusion Aerofusion Chronograph Ceramic Blue Ibiza Boutique

Hublot Classic Fusion Aerofusion Chronograph Ceramic Blue Ibiza Boutique є насправді дуже гарним годинником, попри свою монструозну назву. Корпус Classic Fusion — це поєднання елегантності та сучасності з темно-синім керамічним покриттям, відполірованим до лискучого блиску. Хромована поліровка на титанових кнопках хронографа з ним чудово контрастує, які і срібні деталі на скелетонізованому циферблаті, включаючи знак миру в положенні 3-тя година. Цей лімітований випуск із 50 годинників уособлює темно-блакитне сутінкове небо іспанського острова. На шкіряному ремінці цей годинник виглядатиме доречно в найкращих ресторанах і клубах Ібіци.

Годинник Hublot Classic Fusion Aerofusion Ceramic Capri Boutique

Третій годинником також є модель серії Classic Fusion, Hublot Classic Fusion Aerofusion Ceramic Capri Boutique. Хоча він використовує ту саму пастельно-блакитну та чорну кольорову палітру, що й модель St-Tropez, значення його кольорів зовсім інше. Морська печера, відома як Блакитний грот, є мабуть однією з найбільш захоплюючих природних пам’яток у світі. Побачивши як сяє блакитна вода у темряві печери, розумієш чому її використовували як морський храм у давньоримські часи. Не тільки передня частина годинника надзвичайно приваблива, але й сапфірова задня кришка демонструє зображення входу в печеру разом із переливами хвиль та покритими мохом скелями.

Блакитний грот зображено на задній сапфіровій кришці

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...