Механічно-льодове диво MB&F x Emmanuel Tarpin

Годинник Legacy Machine Flying T, оснащений так званим «летючим турбійоном» в 2019 році став першим годинником, який швейцарський бренд MB&F створив для жінок. Він вирізнявся вишуканістю а також незвичайним циферблатом, піднятим над основою під кутом. Тепер марка презентує нові варіанти моделі, створені у співпраці з ювелірним дизайнером Еммануелем Тарпіном. Ці шедеври мають назву Legacy Machine Flying T Ice та Blizzard.

Годинник MB&F x Emmanuel Tarpin Legacy Machine Flying T Blizzard
Годинник MB&F x Emmanuel Tarpin Legacy Machine Flying T Blizzard

На відміну від більшості «летючих турбійонів», які знаходяться під циферблатом і видніються через отвори, висічені в ньому, турбійон Flying T піднесений над пластиною циферблата та обертається на очах у власника. Захищена куполоподібним склом колонна конструкція турбійона гарантує, що видовищем можна милуватися під будь-яким кутом.

Ще однією незвичайною особливістю Flying T є маленький годинний і хвилинний лічильник, нахилений під кутом 50° таким чином, щоб лише власник міг перевірити час. Конічні шестерні використовуються для передачі крутного моменту від однієї площини до іншої, щоб досягти цього характерного нахилу. Автоматичний механізм, що складається з 280 деталей, розроблений компанією MB&F для серії HM6 і HM7 Aquapod, має золотистий заводний ротор у формі сонця та запас ходу в 100 годин.

Годинник MB&F x Emmanuel Tarpin Legacy Machine Flying T Ice
Годинник MB&F x Emmanuel Tarpin Legacy Machine Flying T Ice

Зима з її морозним мереживом на вікнах та завірюхами стала темою, яку Тарпін вибрав для своїх версій Flying T. Його ідея відтворити зимовий пейзаж означала усунення будь-яких елементів жовтого чи червоного золота з корпусу та використання рідкісних бірюзових турмалінів Paraiba в центрі турбійона (близько 0,03 карат) і на двох коронках. І Ice, і Blizzard є обмеженими випусками з восьми штук.

Корпус із 18-каратного білого золота має розміри 38,5 мм і висоту 20 мм, включаючи опуклий кристал. Корпус укомплектовано 120 діамантами з блискучим огранюванням (близько 1,402 карат), а на обох коронках електрично-блакитні турмаліни Paraiba усипані діамантами з класичним огранюванням. Крижаній тематиці відповідає білий ремінець зі шкіри алігатора зі світло-блакитною підкладкою та пряжка з білого золота, покрита діамантами.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...