Годинник A. Lange & Söhne 1815 Rattrapante у платині

Автономний спліт-хронограф від німецького бренду A. Lange & Söhne повертається в класичному оформленні.

Годинник A. Lange & Söhne 1815
Годинник A. Lange & Söhne 1815 Rattrapante Platinum

Хронограф rattrapante, також відомий як split-second або doppel chronograph, часто вважається одним із найскладніших годинникових ускладнень і обов’язковим атрибутом у колекціях годинників високого класу. Як годинникова марка найвищого рівня, A. Lange & Söhne не лише використовує це ускладнення, вона розвиває його, виготовляючи подвійний – Double Split – і навіть потрійний rattrapante – Triple Split (відповідно здатний розділити секунди та хвилини або секунди, хвилини та години). Два роки тому ця саксонська мануфактура випустила свій перший автономний спліт-хронограф Rattrapante Honey Gold 1815. Цей годинник, повністю зосереджений на однойменному ускладненні, повертається у класичній лімітованій серії A. Lange & Söhne 1815 Rattrapante Platinum.

У 2020 році компанія A. Lange & Söhne представила абсолютно новий годинник Rattrapante 1815 року в рамках колекції Homage to F.A. Lange, підготовленої на честь 175-річчя годинникарства в містечку Гласхютте. Цей годинник, випущений разом із моделями Tourbograph Perpetual Honeygold і 1815 Thin Honeygold, ознаменував вихід бренду на ринок високоякісних годинників спліт-хронографів з ручним заводом. Загальна ідея 1815 Rattrapante полягала в тому, щоб запропонувати годинник, повністю присвячений цьому ускладненню. Вийшов стрункий, мінімалістичний, але надзвичайно вишуканий годинник із класичними дизайн-кодами.

Годинник A. Lange & Söhne 1815

1815 Rattrapante вперше був випущений обмеженою серією в 100 годинників, виготовлених з 18-каратного золотого сплаву Honey Gold з чорним циферблатом. Чудове поєднання, і годинник було швидко розпродано. Тепер він повертається в більш стриманому поєднанні кольорів і матеріалів, версією Platinum, знову обмеженою серією 200 штук.

Візуально нова версія A. Lange & Söhne 1815 Rattrapante дотримується всіх кодів бренду з повністю сріблястою кольоровою гамою, підкресленою стриманими блакитними акцентами. Благородний платиновий корпус 950 проби із низкою полірованих і тонко атласних ділянок, завдяки якому годинник має чудовий блиск і типовий сіро-блакитний колір. Міцний куполоподібний безель поєднується з однаково вираженими вушками з фірмовим заглибленням в місці з’єднання з корпусом.

Годинник A. Lange & Söhne 1815

1815 Rattrapante — відносно компактний годинник як для модельного ряду хронографів Lange. З діаметром 41,2 мм і висотою 12,6 мм він виглядає більшим, ніж хронограф 1815, але він має збалансовані пропорції і є легшим, ніж Datograph або Double Split. Налаштування виконується великою заводною головкою а також парою добре інтегрованих прямокутних кнопок. Ну і, звісно, кнопкою в положенні 10 годин, яка розділює функцію хронографа. Rattrapante Platinum Limited Edition 1815 носиться на чорному ремінці зі шкіри алігатора, який закривається платиновою застібкою.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...