Moser та Girard Perregaux з колекції Bucherer BLUE

В рамках колекції Bucherer BLUE з’явилися дві лімітовані моделі годинників від швейцарських марок H. Moser & Cie та Girard Perregaux.

Годинник Girard Perregaux Tourbillon with Three Flying Bridges Bucherer BLUE
Годинник Girard Perregaux Tourbillon with Three Flying Bridges Bucherer BLUE

Заснована в 1888 році, компанія Bucherer є одним із найстаріших ритейлерів годинників і ювелірних виробів у світі. Мережа також створює спеціальну колекцію у співпраці з найкращими виробниками годинників. Концепція під назвою Bucherer BLUE була вперше представлена в 2016 році. Вона полягає в об’єднанні різних брендів на одній творчій платформі з метою створення інновативних моделей. Нещодавно колекцію Bucherer BLUE поповнили годинники Girard Perregaux Tourbillon with Three Flying Bridges Bucherer BLUE та H. Moser & Cie Streamliner Tourbillon Bucherer BLUE.

Для цієї обмеженої серії компанія Bucherer об’єдналася з Girard-Perregaux, вибравши один із найвідоміших годинників з турбійоном – Tourbillon with Three Bridges. Це одна з найсучасніших і найдинамічніших інтерпретацій цього символічного годинника. Поміщений у 44-міліметровий титановий корпус, він обрамлений сапфіровим склом у формі коробки, що забезпечує захоплюючий вигляд чудового механізму та механічного мікросвіту всередині. Завдяки сучасній архітектурі скелетонізований механізм ніби ширяє всередині корпусу з мостами Neo, виготовленими з титану та покритими фірмовою синьою обробкою ALD Atomic Layer Deposition.

Сапфіровий корпус забезпечує захоплюючий вигляд чудового механізму
Сапфіровий корпус забезпечує захоплюючий вигляд чудового механізму

Механізм цього турбійона з трьома літаючими мостами Bucherer BLUE, виготовленого компанією Girard-Perregaux, не лише візуально ефектний, але й продумано побудований. Не тільки оздоблення є першокласним, присутній і практичний аспект, оскільки це калібр з автоматичним заводом. Він має вбудований мікроротор під барабаном, що зберігає архітектуру механізму. І, звичайно, є красива клітка у формі ліри для регулятора турбійона на 6 годин.

Другий годинник нової серії Bucherer BLUE базується на нещодавно представленому H. Moser & Cie. Streamliner Tourbillon. Хоча бренд випустив його із золотим корпусом і циферблатом Vantablack, ритейлер вирішив піти іншим шляхом для цього видання. Перш за все, корпус діаметром 40 мм виконано у нержавіючій сталі, як і класичний браслет «хвіст омара». Циферблат цього видання Bucherer BLUE має не чорний колір, а типовий градієнтний сірий Мозера з нанесеними маркерами та логотипом бренду, виконаним прозорим лаком.

Годинник H. Moser & Cie Streamliner Tourbillon Bucherer BLUE
Годинник H. Moser & Cie Streamliner Tourbillon Bucherer BLUE

Усередині корпусу знаходиться мануфактурний автоматичний калібр з турбійоном HMC 804 із подвійною пружиною та 3-денним запасом ходу. Тут виділяється перш за все безель із 60 синіми сапфірами багетної огранки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...