Настільний годинник з курантами MB&F Orb від L’Epée 1839

Дизайнери та майстри MB&F розробили настільний годинник, не схожий на жоден інший.

Настільний годинник MB&F Orb від L'Epée 1839
Настільний годинник MB&F Orb від L’Epée 1839

Ні, це не футуристична модель ока. Це настільний годинник, створений спільними зусиллями швейцарської марки MB&F і виробника настільних годинників L’Epée 1839. Мінімалістська структура складається з чотирьох “надкрил”, які здатні не тільки відкриватися, але й повертатися, подібно до іграшок-трансформерів, демонструючи модель Orb у різних положеннях.

Кількість варіантів демонстрації моделі Orb нескінченна. Розташована на підставці, щоб не покотилася, вона може бути повністю закрита або спиратися лише на одне, два чи три надкрила. При опорі на всі чотири надкрила у розкритому вигляді підставку можна не використовувати. Orb доступний у чорному та білому кольорах.

MB&F Orb доступний у чорному та білому кольорах
MB&F Orb доступний у чорному та білому кольорах

У годиннику встановлено чудовий механізм виробництва L’Epée 1839 з восьмиденним запасом ходу та функцією бою. На відміну від багатьох інших настільних годинників MB&F та L’Epée тут механізм не видно зовні. Він трохи проглядається через вигнутий алюмінієвий циферблат, покритий опуклим мінеральним склом з отвором у центрі для налаштування часу за допомогою спеціального ключа.

Механізм оснащений двома заводними барабанами, один із яких обслуговує індикацію часу, а другий – функцію бою. Обидва барабани заводяться окремо. Годинниковий механізм не тільки відбиває зміну годинника, але й забезпечує відображення поточного часу. Цю функцію також можна включити за бажанням натисканням на кнопку на бічній поверхні годинника, а також активувати її або деактивувати.

Ця нова годинникова розробка заснована на аналогічному механізмі, який використовувався в історичному каретному годиннику L’Epée 1839. У Франції вони відомі як “офіцерський годинник”. Легенда свідчить, що одного разу Наполеон мало не програв битву через запізнення одного зі своїх офіцерів. Після цього він наказав усім своїм воєначальникам завжди носити з собою каретний годинник.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...