Нова колекція Messika від Кейт Мосс

Під час паризького Тижня жіночої моди у готелі Ritz відбулося дефіле високої ювелірної моди. На ньому була представлена нова спільна колекція британської супермоделі Кейт Мосс та дизайнера Валері Мессіка.

Кольє та кільце Color Play з бірюзою та діамантами
Кольє та кільце Color Play з бірюзою та діамантами

Креативний дует Мессіка та Мосс

У жовтні в саду готелю Ritz Paris відбулася спільна презентація Валері Мессіка та Кейт Мосс. Це був перший показ мод будинку Messika, присвячений високому ювелірному мистецтву. Подія знаменує собою кульмінаційний момент співпраці дизайнера та культової топ-моделі.

Під час презентації Месіка та Мосс вітали друзів і знаменитостей, які зробили внесок у розвиток дому. Серед інших була Cardi B. Співачка хизувалась виробами Messika на переможній для неї церемонії вручення премії Grammy Awards 2019. Показ відвідала і топ-модель Тоні Гаррн, яка виходила в прикрасах Messika на червону доріжку Канського кінофестивалю. Були помічені головний редактор американського підрозділу Vogue Анна Вінтур та дизайнер взуття Крістіан Лубутен.

Кольє Color Play з оніксу
Кольє Color Play з оніксу

Бохо-шик Messika by Kate Moss Opus 2

Колекція “Messika by Kate Moss Opus 2” – це друга співпраця дому з супермоделлю після успіху їхньої спільної дебютної лінії минулого року. Сліпучі діаманти ширяли над подіумом у поєднанні з прикрасами з дорогоцінного оніксу, перламутру, бірюзи та малахіту, формуючи елегантний бохо-стиль, створений Кейт Мосс. “У фокусі цієї колекції кольорове каміння, таких як малахіт або бірюза. Ми працювали над більш незвичайними та сміливими прикрасами, такими як прикраси для голови. Результат вийшов приголомшливим”, – сказала Мосс.

Головні прикраси виглядають сліпуче, але треба відзначити і бездоганну майстерність ювелірів, які працювали над сережками, намистами та браслетами. Кожна деталь ретельно продумана та розроблена з урахуванням двох концепцій: можливості гармонійного поєднання всіх 36 предметів колекції та носіння їх не лише на шиї, вухах, зап’ястях, пальцях, а й на голові, руках та тілі загалом.

Браслет та сережки-манжета Liberated Spirit
Браслет та сережки-манжета Liberated Spirit

Скарби зі скриньки Кейт Мосс

Мабуть, найнесподіванішою та найяскравішою окрасою торішньої колекції було кольє із пластрону з діамантами огранювання “груша” та підвісками з малахіту. Цей мотив ми бачимо і в новій колекції, але з використанням інших матеріалів – бірюзи та оніксу. Також на цей раз він доповнюється двома новими прикрасами для голови. Велику прикрашають п’ять підвісок уздовж чола, а меншу – один центральний кулон з великим діамантом. Як і намисто, кожна з них доступна у трьох варіантах: синьому, чорному та білому.

Ще одна індійська головна прикраса – маанг тикка – один із фаворитів особистої скриньки коштовностей Кейт Мосс. 2-каратний діамант грушоподібного ограновування витончено тримається на кінці золотого ланцюжка, що спускається центральним проділом. Цьому ж мотиву вторять трирядне кольє і сережки-манжета, що спадають водоспадом від мочки вуха. Ланцюги різних розмірів знову в тренді, і їхня поява в колекції повністю відповідає духу часу.

Прикраса на голову, сережки-манжета, кільце та прикраса для тіла Unchained Soul
Прикраса на голову, сережки-манжета, кільце та прикраса для тіла Unchained Soul

Класичні “кежуал” діаманти

Ще один з образів віддає шану класичним безбарвним діамантам у їхньому чистому вигляді. Дві діамантові нитки витончено переплітаються і утримуються на лобі рухомим діамантом грушоподібного огранювання вагою 1,07 карата. Пасує йому стильне і сучасне кольє-краватка, також з двома нитками діамантів, які недбало зав’язані у вузол.

Набір Bohemian Chic
Набір Bohemian Chic

Порадувала нова варіація образу Spirited Wind, добре знайомого з минулорічної колекції. Безбарвні діаманти в метафоричних хвилях використовувалися в модних дизайнах кольє, манжет для вух, каблучок на три пальці та сережок. Новинками 2021 стали кільце на два пальці і розкішна манжета для вух, що закриває майже все вухо.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...