Новий Bell & Ross BR-X5 з мануфактурним механізмом

Бренд Bell & Ross презентував нову флагманську модель п’ятої серії, годинник BR-X5.

Годинник Bell & Ross BR-X5
Годинник Bell & Ross BR-X5

Нова модель BR-X5 – міцний, стильний і технічно цікавий годинник швейцарського бренду Bell & Ross. BR-X5 використовує знайомий дизайн-код бренду. Кругле скло в квадратному корпусі, чотири гвинти, натяк на індикатор панелі приладів. Інтегрований браслет повторює лінії корпусу. Та разом з тим годинник добряче причепурили.

BR-X5 покладається на іншу архітектуру та трохи більший, ніж попередник BR-05: 41 мм у діаметрі та 12,80 мм у висоту. Не маленький, але зручно тримається на зап’ясті. Основна зміна стосується конструкції з водонепроникним контейнером, свого роду центральним сердечником, який захищає механізм. Квадратний безель із круглим сапфіровим склом та прозорою задньою кришкою закріплені на двох сталевих пластинах, зведених чотирма гвинтами.

Версія з крижано-блакитним циферблатом
Версія з крижано-блакитним циферблатом

Багатошаровість годинника можна оцінити по боковині корпусу корпусу з її порожнистою архітектурою та різними текстурами – від полірованої до матової або сатинованої. Гумове кільце під безелем надає йому більш спортивного та інструментального вигляду. Наразі годинник представлений у двох повністю сталевих версіях, доступних на гумовому ремінці або сталевому браслеті. Заводна головка, що загвинчується, добре захищена виступами, водонепроникність становить 100 метрів.

Новий циферблат доповнює сміливий дизайн корпусу. Стрілки та маркери на BR-X5 яскраві, більші та щедро наповнені Super-LumiNova. Є індикатор запасу ходу до 3 днів та велике тризначне вікно дати. Циферблат доступний у класичному чорному кольорі з радіальною обробкою або в модному крижано-блакитному кольорі. Обидва постачаються з відповідним гумовим ремінцем.

Годинник доступний на гумовому ремінці і на браслеті
Годинник доступний на гумовому ремінці і на браслеті

Головною новинкою BR-X5 є механізм. Вперше застосовано мануфактурний механізм від Kenissi (цей виробник механізмів частково належить компанії Chanel, яка також частково володіє Bell & Ross). Калібр BR‐CAL.323 використовує ту саму основу, що й у Tudor, Breitling, Fortis або Norqain. Це надійний автоматичний механізм із 3-денним запасом ходу, змінним балансом інерції, мостом поперечного балансу та частотою 4 Гц. Це сертифікований хронометр COSC з 5-річною гарантією. Обробку та дизайн, специфічні для Bell & Ross, можна побачити через сапфірову задню кришку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...