Новий годинник Grand Seiko White Birch

Годинниковий хіт Grand Seiko 2021 виходить у новій версії з новим запатентованим механізмом.

Годинник Grand Seiko Spring Drive SLGA009
Годинник Grand Seiko Spring Drive SLGA009

Одним із найкращих годинників 2021 року, випущених Grand Seiko був Hi-Beat Automatic SLGH005 White Birch (“Біла береза”). Представлений у березні 2021, годинник удостоївся позитивних відгуків від колекціонерів та поціновувачів. Насамперед похвали заслужив дизайн із приголомшливим сріблясто-білим текстурованим циферблатом. Фахівці також наголосили на механізмі, наповненому інноваціями, такими як новий подвійний імпульсний спуск. У 2022 році бренд представляє модель Spring Drive SLGA009.

Годинник входить до колекції Grand Seiko Evolution 9. Під цією назвою бренд поєднує всі свої новинки, оснащені автоматичним калібром 9SA5 та подвійним імпульсним спуском. Але концепція лінійки виходить за механічні рамки. У Evolution 9 бренд реалізує нову філософію дизайну, яка поєднує натхненні красою природи циферблати та нові варіанти корпусів. Зручність підвищується за рахунок ширших стрілок і індексів. Корпуси отримали більш тонкі профілі, зміщений центр ваги та ширший браслет.

Індикатор запасу ходу було перенесено на задню частину годинника
Індикатор запасу ходу було перенесено на задню частину годинника

На перший погляд може здатись, що GS просто замінили механізм SLGH005. Однак “берізка” SLGA009 відрізняється від попередниці рядом деталей. Найбільш помітною еволюцією є циферблат. Він зберігає загальний стиль і дерев’яний/лісовий мотив, але SLGA009 надає сріблясто-білому кольору нової текстури. Годинник має класичну індикацію часу та дати. Істотну еволюцію пережив механізм. Індикатор запасу ходу було перенесено на задню частину годинника і не порушує чистий вигляд циферблата.

У механізмі White Birch Spring Drive SLGA009 використовується калібр 9RA2. У ньому використана фірмова гібридна технологія Spring Drive. Вона використовує переваги кварцового регулювання, а також красу та “вічність” автоматичного годинника. Тонкий механізм забезпечує 5-денний запас ходу. Він також має швидкий механізм перемикання дати та дуже високу точність (± 0,5 секунди на день). Калібр 9RA5 має підвищену ударостійкість завдяки новій компонуванні зубчастої передачі.

Годинник Grand Seiko Evolution 9 White Birch Spring Drive SLGA009 буде доступний у бутіках по всьому світу з лютого 2022 року і є частиною постійної колекції.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...