Новий Louis Erard Excellence Petite Seconde з кам’яними циферблатами

Швейцарський бренд Louis Erard презентував моделі серії Petite Seconde з незвичними камінними циферблатами.

Трійця годинників Louis Erard Excellence Petite Seconde Stone Dials
Трійця годинників Louis Erard Excellence Petite Seconde Stone Dials

Для тих, хто шукає годинник із оригінальним дизайном і незахмарною ціною, Louis Erard — це бренд, до якого варто придивитися. Завжди перебуваючи у пошуку нових ідей, Луї Ерар працював з багатьма майстрами годинників і дизайнерами, створюючи оригінальні годинники за не надто високою ціною. Останній подібний проект включає три моделі Petite Seconde з колекції Excellence з циферблатами з малахіту, авантюрину та лазуриту.

Розрізання каменів або скла, на частки міліметра — це кропітка робота, яку зазвичай можуть виконати лише годинникові брендів високого класу. Луї Ерар доводить, що використання кам’яних циферблатів не є прерогативою наддорогих годинників, і застосовує натуральні матеріали, які з’явилися на трьох моделях Régulateur минулого року. Цього разу ними оздобили класичну модель Small Seconds.

Лазуритовий циферблат
Лазуритовий циферблат

Пожвавлені гарним зеленим малахітом, лазуритом із золотистими вкрапленнями та мерехтливим темно-блакитним скляним циферблатом з авантюриновим склом, годинники мають матовий опаліновий лічильник у формі равлика для маленьких секунд у позиції 6, врізаний у камінь чи скло. Дотримуючись мінімалістичного духу циферблата, сріблясті арабські цифри 12, 2, 4, 8 і 10 нанесені на циферблат, як і звужені індекси. Стрілки мають характерну для бренду форму ялинки.

Годинники доступні у корпусах із нержавіючої сталі діаметром 39 мм і висотою 12,25 мм. Круглий корпус із короткими вушками відполіровано, а циферблат захищено сапфіровим склом, яке злегка виступає для додаткового шарму. Під прозорою задньою кришкою розташований автоматичний механізм Sellita SW261-1 élabore із індивідуальним ажурним ротором із логотипом LE. Член сімейства SW-200, механізм працює з частотою 4 Гц і забезпечує 38 годин запасу ходу.

Малахітовий циферблат
Малахітовий циферблат

Кожна модель оснащена ремінцем із зернистої телячої шкіри відповідного кольору з пряжкою з нержавіючої сталі: авантюриновий циферблат має ремінець з телячої шкіри темно-синього кольору; лазуритовий з блакитним ремінцем, а малахітовий з зеленим ремінцем.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...