Новий TAG Heuer Aquaracer Professional 200

нинішню назву AquaracerГодинник TAG Heuer Aquaracer Professional 200 2022 – це менш масивний та більш витончений дайвер.

Годинник TAG Heuer Aquaracer Professional 200
Годинник TAG Heuer Aquaracer Professional 200

Під назвою “2000” лінійка годинника для дайвінгу та хронографів TAG Heuer існувала до 2005 року. У цей час компанія почала використовувати нинішню назву Aquaracer. З того часу цей годинник став стабільною частиною портфоліо бренду. Розширивши колекцію новою серією Aquaracer Professional 200, TAG Heuer трохи пом’якшила утилітарний зовнішній вигляд годинника. Дві нові моделі мають більш вишуканий класичний стиль, хоча вони виготовлені виключно з нержавіючої сталі.

Корпус годинника діаметром 40 мм повністю матовий, з полірованими краями. Сталевий безель, що обертається в одному напрямку, з радіальним матуванням і має чорну 60-хвилинну шкалу часу. Міцна сталева задня кришка, сапфіровий кристал і заводна головка, що загвинчується, забезпечують водонепроникність на глибині 200 м, що робить цей годинник більш ніж придатним для занурень. Циферблати димчасто-чорного або синього кольору з матовою обробкою у вигляді сонячних променів.

"<yoastmark

Від попередників залишилися горизонтальні канавки на циферблаті, які тепер поєднуються з класичнішими накладними годинниковими індексами. Шестикутні маркери зникли, натомість з’явилися мітки трапецієподібної форми. Годинникова стрілка була змінена і тепер має прямий профіль у формі меча. Щоб покращити читаність при слабкому освітленні, усі стрілки та маркери мають вставку флуоресцентного складу Super-LumiNova. Віконце дати в положенні «6 годин» завершує індикацію.

Усі стрілки та маркери мають вставку флуоресцентного складу Super-LumiNova
Усі стрілки та маркери мають вставку флуоресцентного складу Super-LumiNova

У годиннику TAG Heuer Aquaracer Processional 200 використовується автоматичний механізм Calibre 5, на основі перевіреного Sellita SW 200-1. Прихований від очей під закритою задньою кришкою, прикрашеною емблемою компаса. Механізм має 26 каменів, працює із частотою 28 800 напівколивань на годину та забезпечує 38 годин автономної роботи при повному заводі. Обидві моделі нового годинника TAG Heuer Aquaracer Professional 200 комплектуються триланковим браслетом з нержавіючої сталі. Зовнішні ланки матові, центральна ланка полірована для легкого розмаїття. Він також має застібку, що розкладається, з регульованим подовженням.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...