Новий TAG Heuer Aquaracer Professional 300 GMT

Популярний годинник для дайвінгу від швейцарської марки TAG Heuer тепер готовий перетинати кордони.

Годинник TAG Heuer Aquaracer Professional 300 GMT
Годинник TAG Heuer Aquaracer Professional 300 GMT

Здебільшого відомий своїм зв’язком зі світом автоспорту, швейцарський бренд TAG Heuer також має досить довгу історію випуску годинників для дайвінгу. Першим значним кроком у цьому напрямку стала серія 2000, випущена на початку 1980-х років. Згодом ця колекція отримала назву Aquaracer, і з тих пір займає велику нішу на ринку надійних годинників для дайвінгу. Минулого року колекцію було повністю оновлено. Були презентовані класичний Aquaracer Professional 300, компактний Aquaracer Professional 200 і вдосконалений Aquaracer Professional 1000 Superdiver. Тепер настав час колекції перетнути кордони з новим TAG Heuer Aquaracer Professional 300 GMT.

Поєднання характеристик дайверського годинника та функції другого часового поясу є класичним в спортивних годинниках. Це чудова комбінація для повсякденного годинника, особливо на літо. Новий TAG Heuer Aquaracer Professional 300 GMT має характеристики класичної версії цієї колекції та ті ж загальні пропорції. Це 43-міліметровий годинник із нержавіючої сталі з водонепроникністю 300 метрів. Він пережив таку ж еволюцію дизайну, що і попередні покоління Aquaracer. Він краще оздоблений з чергуванням матових поверхонь і полірованих фасок на боках корпусу. Безель все ще 12-гранний.

Годинник має досить привабливий двоколірний керамічний безель в морських біло-блакитних тонах
Годинник має досить привабливий двоколірний керамічний безель в морських біло-блакитних тонах

Однак у цьому Aquaracer GMT є й помітні зміни. Найбільш очевидною є, звичайно, заміна 60-хвилинного безеля для дайвінгу на 24-годинний безель для подорожей. Двонаправлений і з 24-ма позиціями, він має досить привабливий двоколірний керамічний безель в морських біло-блакитних тонах. Крім цього, технічні характеристики Aquaracer Professional 300 GMT такі ж, як і версії для дайвінгу, із заводною головкою, що загвинчується, контрфорсами для захисту заводної головки, міцною сталевою задньою кришкою корпусу з гвинтами, куполоподібним сапфіровим склом із лупою над датою та 300 метрів водостійкості.

Циферблат Aquaracer GMT відповідає решті колекції. Виконаний у синьому кольорі, таким чином продовжуючи морську тематику безеля, він має фірмовий горизонтальний рифлений візерунок усіх членів сімейства Aquaracer. Він також зберіг оригінальні восьмикутні годинникові мітки та стрілки у формі меча. Усі маркери наповнені флуоресцентним матеріалом Super-LumiNova. Жовті нотки можна знайти як на секундній стрілці, так і на центральній стрілці другого часового поясу, що дещо розбавляє серйозний тон моделі.

Є можливість придбання синього каучукового ремінця або 3-ланкового браслета з матової нержавіючої сталі

На даний момент TAG Heuer Aquaracer Professional 300 GMT доступний лише в цій біло-блакитній колірній гамі, але з можливістю придбання синього каучукового ремінця або 3-ланкового браслета з матової нержавіючої сталі. Обидва оснащені складною застібкою, яка включає систему мікрорегулювання – ідеально підходить для налаштування під гідрокостюм або просто для адаптації до змін комфорту під час підвищення або зниження температури. Новий Aquaracer Professional 300 GMT оснащений добре відомим механізмом Calibre 7. Виготовлений мануфактурою Sellita та відомий під назвою SW330, це автоматичний механізм з частотою 4 Гц із запасом ходу 50 годин.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...