Новий годинник Tudor Ranger

Після тізер-кампанії в соціальних мережах Tudor оголосили про вихід однієї важливої новинки, перезапуск популярного годинника Tudor Ranger.

Годинник Tudor Ranger
Годинник Tudor Ranger

Оскільки Tudor останнє десятиліття посилено працював над створенням і розширенням своєї лінії Black Bay, легко було забути, що бренд також займається виробництвом спортивних годинників не створених спеціально для дайвінгу. Ranger — це спортивний годинник із трьома стрілками.

Його випуск, зокрема, був приурочений до 70-ї річниці Британської Північно-Гренландської експедиції. Дослідження британськими вченими масивних крижаних покривів Гренландії, яке тривало два роки. Учасники експедиції були оснащені годинниками Tudor Oyster Prince, першими годинниками марки, які були одночасно автоматичними та водонепроникними. Членів команди також попросили відстежувати роботу цих годинників. Незважаючи на те, що Ranger не були на зап’ястях тих дослідників у 50-х роках, в компанії Tudor стверджують, що цей годинник передає пригодницький дух експедиції.

Годинник Tudor Ranger

Ключовим елементом дизайну Ranger, яким його знають з 1960-х років, була велика годинникова стрілка зі стрілою (її ще називають «стрілкою Ranger») і великі арабські цифри в кардинальних позиціях. Ranger також історично випускався в простому корпусі у стилі Oyster, який не надто відрізнявся від Rolex Explorer, і ці годинники часто вважалися парою, що об’єднує каталоги Tudor і Rolex. Порівняння можна застосувати і до цієї моделі, оскільки розмір корпусу було зменшено в порівнянні з останніми сучасними Рейнджерами. З 42 мм його було зменшено до більш компактного діаметра 39 мм. Товщина корпусу становить 12 мм.

Годинник Tudor Ranger

Ranger оснащений калібром MT5402, таким же механізмом, який був у Black Bay Fifty-Eight. Це механізм Тюдорів із сертифікацією COSC, кремнієвою пружиною балансу та 70-годинним запасом ходу. Компанія Tudor скористалася перевагами універсального розміру механізму та створила подібний добротний та акуратний годинник. Технічні характеристики моделі в основному збігаються з тим, чого можна очікувати від сучасного Tudor: 100 метрів водонепроникності, сапфірове скло, заводна головка, що закручується. Тут немає великих сюрпризів чи відхилень від норми. Ranger буде доступний на браслеті, тканинному ремінці та гібридному ремінці з гуми/шкіри.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...