Новий вічний календар De Bethune DB25

Швейцарська марка ексклюзивних годинників De Bethune оголосила перевипуск моделі DB25QP з меншим розміром корпусу та двоколірним сріблясто-синім гільйошованим циферблатом.

Годинник De Bethune DB25QP 40 мм
Годинник De Bethune DB25QP 40 мм

Під час годинникового шоу Geneva Watch Days компанія De Bethune презентувала нову версію годинника з вічним календарем DB25. Як більш класична серія бренду, модельний ряд DB25 часто містить ускладнення, як наприклад відзначений нагородами годинник Starry Varius Chronomètre Tourbillon з «мертвим» ходом секунди або практичний супутник у подорожах GMT Starry Varius. DB25QP, випущений у 2011 році, поєднує вишукані технічні особливості вічного календаря з красою тривимірної фази місяця, що обертається на фірмовому блакитному небі Де Бетюн. Новий DB25 отримав компактніший 40-міліметровий титановий корпус з двоколірним сріблясто-синім гільйошованим циферблатом.

Як і в інших моделях DB25, тут корпус має характерні ажурні та вигнуті вушка, які надають його вигляду легкості та роблять його надзвичайно зручним у носінні. На цілих 4 мм менше, ніж попередній DB25QP із зеленим циферблатом, ця модель має діаметр 40 мм і висоту 11,3 мм. Титановий корпус у формі барабана повністю відполірований і оснащений сапфіровим склом з подвійним антибліковим покриттям з обох сторін.

Сапфірове скло з подвійним антибліковим покриттям з обох сторін
Сапфірове скло з подвійним антибліковим покриттям з обох сторін

Як і у попередній ітерації моделі DB25QP, день тижня та місяць розміщено у двох прямокутних отворах у положеннях 9 та 3 година відповідно, дата вказана на додатковому циферблаті у позиції 6 годин. Незважаючи на зменшення розміру корпусу, всі індикації мають достатньо місця і легко зчитуються.

Срібляста центральна частина циферблата демонструє елегантний 12-секторний гільйошований візерунок. Для контрасту, кільця з датою, часове та фази місяця – синього кольору. Всі три кільця циферблату округлені. Через підняте часове кільце хвилинна стрілка має легкий вигин на кінчику, щоб рухатися по вигнутій поверхні. Стрілки годин, хвилин і дати виготовлені зі сталі та відполіровані вручну.

Гільйошована центральна частина циферблата чудово контрастує з полірованими кільцями індикаторів
Гільйошована центральна частина циферблата чудово контрастує з полірованими кільцями індикаторів

Представлений паладієвою та вороненою сталевою сферою та супроводжуваний дев’ятьма зірками з рожевого золота, тривимірний місяць виконує свої цикли з точністю до одного місячного дня кожні 122 роки. Прямо під місяцем знаходиться отвір для індикації високосного року. Механізм, відкритий для огляду на зворотному боці, розкриває більш сучасне обличчя Де Бетюн із зірковим візерунком на трьохчетвертній пластині, яка була оброблена піскоструминною обробкою та прикрашена вручну, а також балансир із вороненим титановим мостом. Будучи вдосконаленою версією калібру DB2324, новий калібр (V2) був технічно адаптований для розміщення в 40-мм корпусі, а його діаметр зменшено з 35 до 30 мм.

Автоматичний механізм має 423 деталі, 47 каменів і вишукану ручну обробку деталей
Автоматичний механізм має 423 деталі, 47 каменів і вишукану ручну обробку деталей

Наповнений запатентованими інноваціями De Bethune, автоматичний механізм має 423 деталі, 47 каменів і вишукану ручну обробку. Оснащений ротором з титану та білого золота, саморегульований подвійний барабан забезпечує надійний 5-денний запас ходу. Діаметр титанового балансиру De Bethune був зменшений у розмірі та регулюється невеликими вагами з білого золота. Пружина балансу, також інновація De Bethune, має плоску кінцеву криву, а спускове колесо виготовлено з кремнію. DB25QP постачається з м’яким ремінцем зі шкіри алігатора з синьою строчкою та полірованою пряжкою з титану, а також із додатковим ремінцем із сірої тканини.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...