Новий вогняний TAG Heuer Carrera Red Dial Limited Edition

Швейцарська марка TAG Heuer змінює обличчя культового годинника Carrera, який отримує новий малиново-червоний циферблат.

TAG Heuer Carrera Red Dial Limited Edition
Годинник TAG Heuer Carrera Red Dial Limited Edition

Минулого року TAG Heuer здивувала нас дуже красивою та стильною зеленою версією однієї з найвідоміших моделей. Циферблат TAG Heuer Carrera Green Special Edition мав не тільки унікальний відтінок, наслідуючи глобальний «зелений» тренд, але й власну родзинку. Цього року марка знову пропонує багато зеленого, але й додає нові кольори до палітри. Нещодавно TAG Heuer представила фіолетовий циферблат Monaco, тепер настала черга Carrera. В рамках цієї колекції представлено новий годинник TAG Heuer Carrera Red Dial Limited Edition.

Названий на честь шосейної гонки Carrera Panamericana в Мексиці, Carrera був першим хронографом Heuer, орієнтованим на автоспорт. Незважаючи на те, що ці перегони проходили в першій половині 1950-х років, перш ніж їх скасували через кілька летальних випадків, годинник Heuer Carrera було представлено лише 1963 року. До цього Heuer виробляла модель 404, яка мала чіткий і добре розбірливий бікомпаксний циферблат хрогографа. З точки зору дизайну, це попередник теперішнього культового вигляду Carrera. Heuer Carrera був дітищем Джека Хоера, як зреагував на зростаючий попит на автомобільні хронографи.

TAG Heuer Carrera Red Dial Limited Edition

Хоча зовнішній вигляд Carrera дещо змінився з новим циферблатом, загалом він зберіг досить класичні пропорції сталевого корпусу шириною 39 мм. Товщина годинника становить близько 14 мм, він добре виглядатиме на будь-якому зап’ясті. З точки зору дизайну, це покоління Carrera досить близько до оригінальних годинників Heuer Carrera з хронографом початку 1960-х років. Корпус повністю полірований, з тонким безелем, що охоплює опукле сапфірове скло, рівною боковиною та фірмовими гранованими вушками Carrera. Прості круглі кнопки запускають, зупиняють і скидають хронограф і обрамляють рифлену заводну головку з підписом Heuer.

Яскраво-червоний циферблат із променистої матової оздоби контрастує з полірованим сталевим корпусом. Це покоління Carrera Chronograph передає дизайн попередніх моделей і представлено з класичним, але свіжим на вигляд циферблатом. Такі елементи, як поліровані та вкриті родієм стрілки та нанесені індекси, надають хронографу Carrera трохи блиску, а покриття Super-LumiNova бежевого кольору додає вінтажного шарму. Малі секунди вказуються в положенні 9 годин, а 30-хвилинний і 12-годинний лічильники хронографа розташовані на 3 і 6 годині відповідно.

TAG Heuer Carrera Red Dial Limited Edition

Перевернувши годинник, можна побачити мануфактурний механізм Heuer 02. Цей сучасний механізм має інтегровану конструкцію з колонним колесом і вертикальним зчепленням. Його можна знайти в багатьох хронографах вищого класу від TAG Heuer, і тут він увінчаний чорним ротором із темно-червоними акцентами. Працюючи на частоті 28 800 обертів на годину, механізм Heuer 02 забезпечує більш ніж пристойні 80 годин роботи. На прозорій задній кришці зазначено, що годинник є «Один з 600» і «Обмеженим тиражем».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...