Новий хронограф TAG Heuer Formula 1

Швейцарська марка TAG Heuer випустила серію яскравих кварцових хронографів, присвячених новому сезону гонок Формули 1.

Годинник TAG Heuer Formula 1 Chronograph
Годинник TAG Heuer Formula 1 Chronograph

Серія годинників Formula 1 дебютувала в 1986 році після того, як компанія Heuer була придбана групою Techniques d’Avant Garde, скорочено TAG. Оскільки остання виготовляє високоточні компоненти для літаків і гоночних автомобілів, в честь злиття було вирішено оновити спортивні колекції бренду. Завдяки новому партнерству з’явилася така культова колекція годинників, як Formula 1, яка використовувала різні розміри, кольори та технології. Відомі гонщики Формули-1, такі як Айртон Сенна, стали амбасадорами бренду загалом та колекції зокрема. За останні три з половиною десятиліття TAG Heuer випустила велику кількість версій хронографів, натхненних Формулою 1, від дуже яскравих до більш стриманих. В одних використовувалися прості кварцові механізми, у інших – високоякісні механічні калібри.

Нові моделі вписуються в більш доступний спектр колекції F1. Вони використовують кварцові механізми та такі компоненти, як каучукові ремінці та чорні безелі з PVD-покриттям. Як серйозні хронографи, створені для екстремальних видів спорту, нові годинники серії Формула-1 збудовані надійно як танки. Вони постачаються в корпусах із нержавіючої сталі діаметром 43 мм із безелями, заводними головками та кнопками з PVD-покриттям. Годинники водонепроникні до глибини 200 метрів, і кожен оснащений гумовим ремінцем того ж кольору, що і циферблат. Кожен циферблат має радіальне покриття, три індикатори для функцій хронографа та вікно дати на 4 годині. Допоміжний циферблат у позначці 3 години відображає поточні секунди, у позиції 6 годин – лічильник 1/10 секунди, а на 9 годин – 30-хвилинний лічильник.

Червона версія має родовані стрілки та маркери
Червона версія має родовані стрілки та маркери

Візуально хронографи Формули 1 оснащені декількома деталями, які нагадують про автоспорт, від товстих арабських цифр на безелі тахіметра до радіального покриття на допоміжних лічильниках і гумових ремінцях. На задній кришці вигравірувано картатий прапор культових гонок. Кожна модель має більш-менш однаковий дизайн циферблатів. Але годинники відрізняються невеликими деталями. Звісно, кожен має свій колір циферблату і відповідний ремінець – зелений, жовтий і червоний. Ці кольори асоціюються зі світом Формули 1 і гоночних трас. Колись це були кольори відомих команд 1960-х і 1970-х років.

Менш помітною є різниця в обробці стрілок і нанесених маркерах. Зелена та жовта версії постачаються з чорними стрілками та чорними маркерами з гранованим контуром. Але червона версія має родовані стрілки та маркери. Родій — це покриття, яке наноситься на сталь, щоб зробити її більш стійкою до корозії та потьмяніння. Це також надає металу більш блискучий вигляд.

 

СТАТЬ +

СТИЛЬ +

КОРПУС +

РОЗМІР КОРПУСУ +

МЕХАНІЗМ +

ЗАПАС ХОДУ +

БРАСЛЕТ/РЕМІНЕЦЬ +

ФУНКЦІЇ +

ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ +

КРАЇНА +

ФОРМА +

ОСОБЛИВОСТІ +

МЕТАЛ +

МАТЕРИАЛ +

КАМІНЬ +

Дизайн +

РАЗМЕР БРАСЛЕТА

  КОЛІР КАМЕНЮ +

  ЗАСТЕЖКА

   ОГРАНЮВАННЯ КАМЕНІВ +

   Залишити коментар

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   Саll me...