Новинка Bell & Ross BR 05 Artline

Швейцарська марка Bell & Ross продовжує розширювати свою популярну лінійку BR 05, випускаючи нову лімітовану серію годинників – Artline із рифленим безелем.

Годинник Bell & Ross BR 05 Artline

Основна характерна риса варіації класичної моделі BR 05 є концепція рифленого безеля, яка черпає натхнення у перших транспортних літаків 1940-х років. Ці літаки мали гофрований алюмінієвий фюзеляж. Цей візерунок також використовувався в алюмінієвих валізах Rimowa і таким чином передає вишуканість ранньої авіаційної ери.

Безель — це цільна деталь, на яку нанесено вертикальні жолобки, ніби на фюзеляж. Однак цей романський орнамент також надає виробу відчутного індустріального характеру, нагадуючи поверхню, по якій пройшло гігантське зубчасте колесо. Цей візерунок перенесено і на центральні ланки браслета.

Корпус – це вже знайомий нам BR 05, який вже став своєрідною класикою. Це була перша спроба у виконанні Bell & Ross використання інтегрованого браслета у годиннику класу люкс. І спроба достатньо успішна. Годинник має сірий рутенієвий циферблат, який не використовувався в BR 05, але надає годиннику елегантності.

Механізм — стандартний автоматичний механізм Bell & Ross BR-CAL.321. Він використовується в багатьох годинниках BR і вже довів свою надійність і ефективність. Базується цей калібр на SW300-1, виготовлений мануфактурою Sellita за специфікацією Bell & Ross. Скелетонізований ротор з логотипом BR облагороджує вигляд механізму через прозору задню кришку.

Це вишуканий годинник, який розширює асортимент BR 05 у напрямку дизайну 1930-х років, натхненного плавними лініями для передачу відчуття швидкості та аеродинаміки. Він поєднує в собі естетику прохолодної елегантності того періоду з сильним індустріальним відчуттям. На зап’ясті він відчувається так само, як будь-який інший годинник BR 05. Проведення пальцями по безелю та центральних ланках викликає приємні тактильні відчуття.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...