Новинка Bovet Battista Tourbillon

Швейцарський бренд годинників Bovet випустив модель Battista Tourbillon, створену у співпраці з відомим ательє автомобільного дизайну Pininfarina.

Годинник Bovet Battista Tourbillon
Годинник Bovet Battista Tourbillon

В автомобільному світі мало хто з дизайнерських ательє може похвалитися такою історією, як італійське бюро Pininfarina. Чого тільки вартий статус багаторічного дизайн-партнера Ferrari. Крім цього, Pininfarina працювали над дизайном автомобілів ряду брендів, від Alfa Romeo та Volvo до Cadillac. Останніми роками легендарна дизайнерська група зайнялася виробництвом автомобілів під власною маркою. Нещодавно ательє представило електромобіль Pininfarina Battista Electric Hyper GT. Дизайн потужного електрокара був відзначений журі престижного конкурсу Concorso D’Eleganza Villa D’Este.

Новий спортивний дизайн

Бренд високого годинникового мистецтва Bovet є давнім партнером Pininfarina. Швейцарська марка об’єднала зусилля з ательє для створення нової моделі годинника, повністю натхненого автомобілем Battista. Нова обмежена серія отримала назву Bovet Battista Tourbillon. Годинник діаметром 45,6 мм доступний у полірованому титані, червоному золоті та платині. У Battista Tourbillon марка переосмислила зовнішній вигляд фірмового корпусу Amadeo Convertible. Тепер він виглядає сучасніше і агресивніше, як і личить таким годинникам.

Завдяки скелетонізованій структурі механізму та сапфіровому склу з обох боків, годинник тонкий та зручний
Завдяки скелетонізованій структурі механізму та сапфіровому склу з обох боків, годинник тонкий та зручний

Елегантна арка над заводною головкою у позиції “12 годин” зникла. Її змінила прямокутна виїмка у двоколірному ремінці, а сама заводна головка спортивного чорно-синього кольору. Асиметричні вушка Battista Tourbillon стали утилітарними. Вушко у положенні “6 годин” складається з однієї шарнірної ланки. Воно уможливлює комфортне носіння годинників на зап’ястях різних розмірів. Сапфірове скло спереду і ззаду забезпечують відмінну видимість циферблата і механізму під різними кутами. Крім демонстрації скелетонізованого механізму всередині цей підхід також значно зменшує візуальну бічну лінію Battista Tourbillon. І так тонкий корпус товщиною 11,9 мм виглядає ще тонше на зап’ястя.

Вражаючий запас ходу

Вперше з моменту заснування бренду в 1822 марка використовувала асиметричні малі циферблати. Пом’якшені семикутники разом із матовим чорним мостом відсилають до дизайну Pininfarina Battista. Вони також створюють неочевидну цифру “90” на честь 90-річчя ательє Pininfarina. Трикутний візерунок малих циферблатів також нагадує оббивку автомобіля. Малий циферблат у положенні “2 години” з великим покажчиком дати прикрашений підписом засновника Pininfarina Баттисти Фаріни. Стрілки нестандартної форми також є посилання на форми автомобільного кузова.

Механізм забезпечує 240-годинний запас ходу
Механізм забезпечує 240-годинний запас ходу

Мануфактурний механізм з турбійоном і ручним заводом був розроблений спеціально для цієї моделі. Через прозору задню кришку відкривається вид на турбійон та велику заводну пружину. Вона дозволяє годинникам мати вражаючий запас ходу в 240 годин – повні 10 днів. Тільки 30 екземплярів Bovet Battista Tourbillon будуть виготовлені з кожного матеріалу корпусу, а загальний тираж становитиме 90 екземплярів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...