Новинка Breguet Tradition 7047 Fusée-chain Tourbillon Platinum

Швейцарська компанія Breguet випустила нову версію одного із найкращих своїх годинників, 7047.

Breguet Tradition 7047 Fusée-chain Tourbillon Platinum
Годинник Breguet Tradition 7047 Fusée-chain Tourbillon Platinum

Breguet — одне з найстаріших імен у годинникарстві, марка заснована Абрахамом-Луї Бреґе ще в 1775 році в Парижі. Цей надзвичайний годинникар швейцарського походження виробляв годинники для таких персоналій, як Марія-Антуанетта та Наполеон, і надихав годинникарів та інженерів, таких як Джон Арнольд і молодий Ізамбард Кінгомд Брунель. Винахідник від бога, Бреґе розробив деякі фундаментальні частини сучасних годинників, але найвідомішим його винаходом залишається турбійон. Розроблений для протидії впливу сили тяжіння на балансир кишенькового годинника, турбійон сьогодні має мало практичного застосування, але ми все одно любимо спостерігати за його роботою.

Breguet Tradition 7047 Fusée-chain Tourbillon Platinum

У той час як інші виробники розробляють більш екстравагантні турбійони, Breguet продовжує робити це ускладнення у своєму класичному форматі. Вони присутні майже в усіх лінійках годинників Breguet, найбільш відомі – в серії Tradition. Як і дванадцять років тому, годинник має калібр 569 із 547 компонентами. Титанова каретка, що оточує напрочуд велике 13-міліметрове балансове колесо, усе ще забезпечує чудовий огляд. Зміщений від центру циферблат часу забезпечує ще одну точку фокусування, тоді як фюзея і ланцюжок повільно рухаються під ним.

Breguet Tradition 7047 Fusée-chain Tourbillon Platinum

Новий годинник не надто відрізняється від свого попередника зовнішньо. Корпус все ще має розміри 41 мм x 15,95 мм і виготовлений із платини. Він також добре відполірований, має тонкі приварені вушка та рифлений обідок корпусу, що є однією з характерних рис дизайну Breguet.

Найбільших оновлень зазнало “лице”. Останніми роками Breguet віддає перевагу синій палітрі, тоді як загалом індустрія робить ставку на зелений як найбільш модний колір. Маленький циферблат все ще прикрашений чудовим гільйоше Clous de Paris ручної роботи та стрілками Бреґе. Каретка турбійона діаметром 17 мм, усередині якої працює спусковий механізм, також синього кольору. Вражаюче те, що ланки на фузеї та ланцюжку тепер також сині.

Breguet Tradition 7047 Fusée-chain Tourbillon Platinum

Турбійон, фюзея та ланцюжок – одні з найстаріших методів підтримки точності механічних годинників, що є даниною давності бренду Breguet. Будучи інноваційною, марка не могла не модифікувати їх. Ріжки перевернутого спускового механізму виготовлені з силікону, як і пружина балансу з котушкою Breguet, що робить цей годинник менш вразливим до змін тепла та магнітних полів. Завдяки постійній частоті балансу 2,5 Гц цей годинник має запас ходу 50 годин. Носиться на синьому шкіряному ремінці.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...