Новинка: годинник Omega Speedmaster 321 Canopus Gold

Швейцарська марка Omega починає 2022 з представлення нової моделі годинника Speedmaster.

Годинник Omega Speedmaster 321 Canopus Gold
Годинник Omega Speedmaster 321 Canopus Gold

Третім годинником флагманської серії Омега 321 стала варіація годинника 1957 року – Speedmaster 321 Canopus Gold. Корпус годинника складається з розробленого маркою білого золота Canopus Gold. Це сплав 18-каратного золота з платиною, родієм та паладієм. З новим безелем і циферблатом, модель 321 Canopus Gold не так переосмислює Moonwatch, як піднімає модель Speedmaster в нову цінову категорію, призначену тільки для заможних колекціонерів.

Годинником 321 Canopus, заснованим на вічній класиці – моделі CK2915-1 – компанія Omega відзначає 65-річчя лінійки Speedmaster. З запатентованого золота Omega Canopus зроблено браслет та корпус діаметром 38,5 мм. “321” у назві вказують на механізм калібру 321, що надзвичайно цінується колекціонерами Omega. “Canopus” відсилає до рясного використання вищезгаданого металу з білого золота. Вперше золотим є безель, покритий чорною емаллю Grand Feu для заповнення тахіметричної шкали.

Гравіювання "морський коник" на прозорій задній кришці
Гравіювання “морський коник” на прозорій задній кришці

Циферблат виготовлений із чорного оніксу, ретельно обробленого на спеціальному ультразвуковому верстаті з ЧПУ. Додаткові циферблати, основний циферблат і зовнішнє кільце, виконані з чорного онікса, накладаються поверх пластини з чорної латуні з алмазоподібним покриттям. Це створює приємний оку ефект, що відповідає дизайну вінтажних моделей. Придивіться, і ви також помітите накладні мітки Canopus з золотим PVD-покриттям. А також: нанесений вінтажний логотип Omega, спеціальні вінтажні шрифти та стрілки із 18-каратного білого золота.

Крізь прозору задню кришку з гравіюванням “морський коник” видно механізм хронографа Omega калібру 321 з ручним заводом. Сучасна версія механізму, що спочатку використовувався в перших годинах Speedmaster. Omega відновила виробництво моделі 321 у 2019 році. Розроблений у 1950-х роках, механізм, як і раніше, залишається дуже затребуваним серед колекціонерів.

"<yoastmark

Ширина вушок становить 19 мм, водонепроникність – 60 метрів, і Omega навіть розмістила символ NAIAD на заводній головці. Це маркування вказувало на водонепроникність ранніх зразків годинника CK2915.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...