Новинка Greubel Forsey Tourbillon 24 Secondes Architecture

Швейцарська марка Greubel Forsey створила нову інтерпретацію свого годинника Tourbillon 24 Secondes із новим механізмом у абсолютно новому корпусі.

Годинник Greubel Forsey Tourbillon 24 Secondes Architecture
Годинник Greubel Forsey Tourbillon 24 Secondes Architecture

Tourbillon 24 Secondes Architecture не схожий ні на який інший годинник Greubel Forsey, коли-небудь створений. Його корпус абсолютно нетиповий, його конструкція збалансована, його компоненти скульптурні, їх механічна взаємодія кінетична, а механізм – вражаючий. Цей новий калібр Greubel Forsey у корпусі опуклої форми являє собою повний відхід від традиційної конструкції механізму та естетики та привносить архітектурну глибину.

Нову архітектуру Tourbillon 24 Secondes нелегко осягнути. Його компоненти підвішені в просторі, виявляючи гармонійну композицію поверхонь, форм і рухів. Корпус відкриває справжнє видовище всередині через великий отвір збоку від циферблату, оточений рельєфно викарбованими принципами Greubel Forsey, які надихнули це творіння: Архітектура, Гармонія, Інновації, Техніка, Майстерність, Пристрасть, Наука, Ексклюзивність, Творчість.

Годинник Greubel Forsey Tourbillon 24 Secondes Architecture

Хоча корпус виглядає ідеально круглим, якщо дивитися на нього в профіль, він розкриває свою опуклу форму з інших кутів разом із великим кільцем із сапфірового скла, яке охоплює всю периферію боковини корпусу. Greubel Forsey інтегрує бічні отвори з сапфірового скла ще з 2007 року, але ніколи раніше не відкривав механізм відразу зі всіх сторін.

Ця нова конструкція корпусу дозволяє детально розглянути навіть найдрібніші деталі механізму оскільки світло безперешкодно потрапляє всередину. Це світло виявляє об’єм та розкриває архітектуру через гру тіней і відображень. На додаток до естетичного аспекту, корпус пропонує дуже цікавий тактильний досвід. Його опукла форма забезпечує оптимальну ергономіку та комфорт зап’ястя. Водостійкий (до 50 м) титановий корпус має тривимірні виступи зі змінною геометрією, він відшліфований вручну з прямою зернистою ручною обробкою, бездоганно переходить у гумовий ремінець із тисненим текстом і оснащений титановою складною застібкою.

Годинник Greubel Forsey Tourbillon 24 Secondes Architecture

Попри те, що корпус сам по собі є значним технічним досягненням, механізм Greubel Forsey залишається зіркою шоу. Поліровані титанові мости виділяються на фоні матового покриття основної пластини. Виходячи ніби нізвідки, вони огинають механізм, щоб стати на одному рівні з сапфіровим склом.

В позиції 6 турбійон сидить на великому сферичному та ажурному мосту, основа якого за дизайном залишається прихованою. За своєю формою похилий спуск протидіє гравітації, а за своєю функцією компенсує її. Щоб вирішити проблему критичного положення осцилятора відносно сили тяжіння, Tourbillon 24 Secondes використовує високу швидкість обертання на додаток до нахилу 25°. Ці два елементи в поєднанні сприяють чудовій хронометричній продуктивності, особливо в стабільних положеннях.

Годинник Greubel Forsey Tourbillon 24 Secondes Architecture

354 частини механізму вирізані та розташовані асиметрично, але гармонійно, майже так, ніби вони виникли в результаті природнього росту. Кожен компонент підвішений у неочікуваній тривимірній площині, але він знаходиться саме там, де він має бути естетично, технічно по відношенню до будь-якого іншого компонента. Механізм багатий на деталі, але не перенасичений. Tourbillon 24 Secondes Architecture — це диво сучасного дизайну та фізичне втілення винахідницького мистецтва Greubel Forsey.

Tourbillon 24 Secondes Architecture буде обмежено лише 11 екземплярами у 2022 році і 18 одиницями на рік між 2023 і 2025 роками, загалом 65 ексклюзивних годинників.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...