Новинка H. Moser & Cie: годинник Endeavour Small Seconds Total Eclipse

швейцарської марки H. Moser & CieГодинникова марка H. Moser & Cie у співпраці зі спеціалізованим брендом чоловічого одягу The Armoury створила витончені часи з авангардним циферблатом Vantablack.

Годинник Endeavour Small Seconds Total Eclipse
Годинник Endeavour Small Seconds Total Eclipse

Мінімалістський дизайн, стильна сучасна естетика та спокусливі димчасті циферблати. Все це є ключовими рисами стилю швейцарської марки H. Moser & Cie, відомої провокаційним підходом до годинникової справи. Нову модель H.Moser створено у співпраці з престижним брендом чоловічого одягу The Armoury. Годинник є еклектичним поєднанням високотехнологічного Vantablack, найтемнішої штучної речовини на Землі, здатної практично повністю поглинати світло, і класичного годинникового дизайну.

Ідея, висунута The Armory, полягала в тому, щоб інсценувати явище повного сонячного затемнення на циферблаті. Vantablack використовується для відтворення моменту, коли Сонце повністю приховано. Модель доступна у двох корпусах – сталевому та поєднанні сталі та червоного золота. Обидві версії годинника Endeavour Small Seconds Total Eclipse мають обмежений тираж 28 штук і мають розмір корпусу 38 мм.

Речовина Vantablack здатна практично повністю поглинати світло
Речовина Vantablack здатна практично повністю поглинати світло

Vantablack – найтемніша штучна речовина на Землі, здатна поглинати до 99,965% випромінювання у видимому спектрі. Розроблений та запатентований компанією Surrey NanoSystems Limited, Vantablack є пігментом на основі нанотрубок. Коли світло потрапляє на Vantablack, воно захоплюється, відбивається і поглинається лісом із мільярдів нанотрубок. Застосовуваний в аерокосмічній та оборонній галузях, склад використовувався H. Moser в ефектних концепт-годинах Endeavour Tourbillon та Endeavor Perpetual Moon Concept.

Vantablack на циферблаті годинника Endeavour Small Seconds представляє силует Місяця. Блискучий сталевий безель і внутрішня кромка із сталі або червоного золота становлять ореол сонячної корони. Чорний ремінець ручної роботи з телячої шкіри доступний у двох різних текстурах.

"<yoastmark

Задня кришка із сапфірового скла відкриває погляду індикатор запасу ходу та мануфактурний механізм із ручним заводом. Оснащений кремнієвим анкером та спусковим колесом, а також мануфактурною пружиною Straumann зі спіраллю Breguet, механізм працює із частотою 18 000 напівколивань на годину та забезпечує 3-денний запас ходу. Відповідно до традиції виготовлення кишенькового годинника H. Moser всі компоненти оброблені та декоровані вручну.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...