Новинки Zenith годинникового тижня LVMH 2022

Швейцарська марка Zenith представила низку найцікавіших новинок у рамках годинного тижня концерну Louis Vuitton Moët Hennessy.

Годинник Zenith Defy Skyline реф. 03.9300.3620/01.I001
Годинник Zenith Defy Skyline реф. 03.9300.3620/01.I001

Годинник Zenith Defy Skyline

Історія серії Defy розпочалася 120 років тому. У 1902 році словом “DEFI” з літерою “I” на кінці марка Zenith позначила лінійку надійного і точного кишенькового годинника. Пізніше в колекцію увійшов і наручний годинник, помінявши назву на “DEFY”. У 2022 році швейцарська компанія Zenith написала новий розділ у цій історії надійності та точності. Лінійка спортивного годинника Zenith Defy Skyline поєднує в собі найкращі риси концепції Defy.

Історія сучасної колекції Defy починається із моделі Zenith Defy 1969 року. Це був міцний і точний наручний годинник з надійними корпусом і конструкцією механізму. Оснащена запатентованою системою підвіски механізму, гнучким кільцем, що амортизує, і масивним сталевим корпусом, модель отримала прізвисько “Крутий хлопець”.

Годинник Zenith Defy Skyline реф. 03.9300.3620/21.I001
Годинник Zenith Defy Skyline реф. 03.9300.3620/21.I001

Зірковий хмарочос на циферблаті

Годинник Defy Skyline – найновіша еволюція колекції Defy. Чітко окреслений корпус із нержавіючої сталі має оптимальні розміри 41 мм завширшки та 11,6 мм заввишки. Поєднання прямого сатинування та полірованих країв в обробці надає годині охайності. 12-гранний безель – відомий елемент Defy, а також з полірованою і матовою обробкою. Гарантована водонепроникність 100 метрів. Механізм видно крізь задню кришку із сапфірового скла.

Досить складно створити унікальний і ефектний малюнок циферблату, не вдаючись до гільйошування класичними візерунками. Однак Zenith це вдалося. У Defy Skyline марка вміло використала свій улюблений символ. Сріблястий, синій та чорний циферблати прикрашені ідеально рівною сіткою вигравіруваних зірок. Візерунок надає циферблату відчуття глибини.

Годинник Zenith Defy Skyline реф. 03.9300.3620/51.I001
Годинник Zenith Defy Skyline реф. 03.9300.3620/51.I001

Хронограф El Primero

Зовнішня хвилинна доріжка та доріжка для додаткового циферблата розташовуються трохи нижче за основну частину циферблата. Краї часових індексів трохи нависають над хвилинною шкалою. Великі грановані поліровані маркери вкриті люмінофором Super-LumiNova. Центральні годинна та хвилинна стрілки мають дуже сучасну форму із чорною центральною смугою, перерваною вставкою Super-LumiNova для додаткової розбірливості вночі.

Крім центральної індикації годин та хвилин, у нас є ще дві функції. У притопленому вікні, розташованому на позначці “3 години”, видно диск із датою. Диск відповідає кольору кожного варіанта циферблата і легко зчитується. Відображення частки секунди нагадує історію виникнення механізму поціновувачам марки Zenith. Стрілка допоміжного циферблата робить оборот за 10 секунд і кожна секунда чітко розділена на 10 сегментів. Індикація 1/10 частки секунди є дуже важливим елементом для Zenith Defy Skyline. Вона вперше використовується в годиннику з трьома стрілками, проте ця функція міцно асоціюється з Zenith. Хоча Defy Skyline – не хронограф, його двигун базується на легендарному калібрі El Primero.

Браслет годинника Defy Skyline при бажанні можна змінити на ремінець
Браслет годинника Defy Skyline при бажанні можна змінити на ремінець

Zenith не відстає від сучасних тенденцій і Defy Skyline оснащені системою для змінного ремінця. Вбудований браслет з нержавіючої сталі можна легко замінити на каучуковий ремінець, яким комплектуються всі годинники.

Годинник Zenith Defy 21 Chroma

Годинник Zenith Defy 21 Chroma реф. : 49.9010.9004/01.R947
Годинник Zenith Defy 21 Chroma реф. : 49.9010.9004/01.R947

Останнім часом Zenith приділяє особливу увагу кольору. Минулого року компанія розпочала успішну співпрацю з художником Феліпе Пантоне. Вона в кінцевому підсумку відіграла визначальну роль у виборі Zenith моделі для аукціону Only Watch 2021. Той годинник пішов з молотка за 480 000 швейцарських франків. Це була найвища сума, виручена будь-яким брендом LVMH, що брали участь в минулорічному Only Watch.

Продовжуючи співпрацю, Zenith протягом годинникового тижня LVMH представила нову обмежену серію. Офіційно годинник Defy 21 Chroma не виробляється у співпраці з Пантоне. Тим не менш, він є частиною того ж естетичного підходу: матовий білий керамічний корпус із вкрапленнями кольору на скелетонізованих мостах механізму та мітках годинника. Палітра переходить з червоного в помаранчевий, жовтий, зелений, синій, фіолетовий та рожевий по ходу стрілки.

Рядки на білому каучуковому ремінці повторюють градієнтний малюнок
Рядки на білому каучуковому ремінці повторюють градієнтний малюнок

Райдужний мотив продовжується за межами циферблату та нейтрального тону керамічного корпусу. Гумове захоплення заводної голівки жовтого кольору. Рядки на білому каучуковому ремінці з ефектом Cordura повторюють градієнтний малюнок.

Відкритий циферблат дозволяє зазирнути у прихований під ним оригінальний механізм хронографа. Кожен міст виконаний в іншому металевому кольорі, повторюючи градацію позначок циферблату. Через сапфірову задню кришку можна спостерігати за роботою унікального, автоматичного та високочастотного хронографа El Primero 21. Має точність вимірювання до 1/100 секунди, він оснащений двома незалежними регуляторами ходу. DEFY 21 Chroma випущені лімітованою серією з 200 екземплярів.

Годинник Zenith Defy Extreme

Годинник Zenith Defy Extreme реф. 10.9100.9004/22.I200
Годинник Zenith Defy Extreme реф. 10.9100.9004/22.I200

Габаритна чоловіча колекція Defy Extreme відрізняється від стандартних моделей Defy більшим кутастим корпусом і сміливішим загальним дизайном. В останньому варіанті титан замінений на матеріал, що є синонімом автоперегонів: вуглецеве волокно. Zenith є офіційним хронометристом та партнером-засновником першого у світі чемпіонату з ралі на електромобілях з бездоріжжя, Extreme E, який дебютував у 2021 році. Новий Zenith Defy Extreme був натхненний гонками електромобілів.

Корпус, кнопки та заводна головка виконані з легкого та міцного вуглецевого волокна. Волокно утворює абстрактний випадковий рисунок. Монолітний корпус має діаметр 45 мм та висоту 15,4 мм. Він оснащений 12-стороннім титановим кільцем з мікроструменевою обробкою прямо під безелем із вуглецевого волокна. Вушка кнопок/захист заводної головки також виготовлені з титану. Водонепроникність заявлено на рівні 200 метрів.

Корпус, кнопки та заводна головка з легкого та міцного вуглецевого волокна
Корпус, кнопки та заводна головка з легкого та міцного вуглецевого волокна

Розділяючи час на соті частки секунди

Злегка тонований сапфіровий циферблат приносить візуальну насолоду завдяки частковому огляду основного механізму та використанню кількох кольорів друку. Великі, допоміжні циферблати займають більшу частину його простору. 30-хвилинний лічильник з синіми, 60-секундний лічильник із зеленими та маленька секундна стрілка з білими акцентами. Крайня доріжка з жовтим шрифтом дозволяє вимірювати час з точністю до 1/100 секунди за допомогою центральної стрілки хронографа. У положенні “6” є 60-секундний лічильник, тому що центральна стрілка обертається один раз на секунду. Це забезпечує неймовірно точну синхронізацію. Гранені індекси мають родієве покриття з люмінесцентним складом Super-LumiNova SLN C1, а годинна та хвилинна стрілки частково ажурні. Індикатор запасу ходу знаходиться у положенні “12”.

В основі найновішого Defy Extreme лежить удосконалений автомат El Primero 9004. Дивовижний мануфактурний калібр з двома спусками та двома барабанами. Він не унікальний для цієї моделі, але залишається найшвидшим та найточнішим автоматичним механізмом хронографа. Два барабани забезпечують 50-годинний запас ходу та приблизно одну годину безперервного відліку часу за допомогою хронографа. Час можна вимірювати з точністю до 1/100 секунд за допомогою центральної стрілки хронографа.

Годинник Zenith Defy Midnight Sunset и Midnight Borealis

Годинник Zenith Defy Midnight Sunset реф. 16.9200.670/33.MI001 та Midnight Borealis реф. 16.9200.670/34.MI001
Годинник Zenith Defy Midnight Sunset реф. 16.9200.670/33.MI001 та Midnight Borealis реф. 16.9200.670/34.MI001

На годинниковому тижні LVMH 2020 компанія Zenith представила тріо жіночого годинника Defy Midnight. Модель відрізнялася сталевим корпусом діаметром 36 мм, градієнтним циферблатом, діамантовими годинниковими мітками та змінними ремінцями. Початково чоловічий годинник, Defy Midnight має спортивний корпус у формі бочки з круглий безелем. Жіноча версія має менший розмір та ряд жіночних рис. Цього року лінійку Defy Midnight поповнили годинник Midnight Sunset та Midnight Borealis. Це жіночі моделі, покликані передати кольори заходу сонця і ефект північного сяйва.

36-міліметровий корпус з матовою поверхнею та полірованими гранями. Безель прикрашений 44 діамантами класичного огранювання. Натхненням для циферблату послужили два найкрасивіші явища природи: захід сонця та північне сяйво. Хвилястий гільошований візерунок, розділений на дванадцять променів, походить від зірки і поступово розширюється, досягаючи периметра. Роль годинникових міток виконують діаманти класичного огранювання. На годинну та хвилинну стрілки з родієвим покриттям нанесено люмінесцентний склад. Центральна секундна стрілка має противагу у формі зірки.

На безеле 44 діаманти класичного огранювання
На безеле 44 діаманти класичного огранювання

Браслет з нержавіючої сталі відрізняється гарною збіркою, матовою обробкою зовнішніх ланок та полірованою центральною ланкою. Defy Midnight оснащені механізмом швидкої заміни ремінця. Браслет замінюється будь-яким із трьох додаткових кольорових ремінців (шкіряним, текстильним та каучуковим). Годинники Midnight Borealis та Midnight Sunset оснащені мануфактурним автоматичним калібром Elite 670. Механізм, видимий крізь задню кришку із сапфірового скла, оснащений великим скелетонізованим зіркоподібним ротором, кремнієвим важелем та спусковим колесом. Частота становить 28 800 напівколивань на годину, а запас ходу – 50 годин.

Ви можете ознайомитись з лінійкою годинників Zenith на нашому сайті.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...