Огляд новинок Hublot, представлених на годинниковому тижні LVMH

Годинниковий відділ французької корпорації Louis Vuitton Moët Hennessy презентував нові релізи швейцарського бренду Hublot.

"<yoastmark

Hublot Big Bang Integral Time Only

Вперше годинник Hublot Big Bang був представлений 15 років тому в рамках презентації концепції “мистецтво поєднання”. Колекція породила серію варіацій різних розмірів, матеріалів та ускладнень. Універсальна модель Big Bang, що постійно розвивається, часто виглядає сміливо і агресивно. Представлені з нагоди годинного тижня LVMH 2022 годинник Big Bang Integral Time Only застосовують нову граматику дизайну. Цим релізом марка переосмислює суть розкішного спортивного годинника з вбудованим браслетом. При цьому вона використовує відомий дизайн-код Hublot.

Корпуси моделей нової колекції Integral Time-Only Collection надзвичайно тонкі для Big Bang. Його параметри досить скромні за стандартами Hublot: 40 мм у діаметрі та 9,25 мм у висоту. Він виконаний із трьох різних матеріалів, типових для колекцій Hublot: титан, жовте золото чи чорна кераміка. Гумова композитна вставка затиснута між серединою корпусу та круглим безелем, закріпленим Н-подібними гвинтами. Заявлена ​​водостійкість – 100 метрів.

Годинник Hublot Big Bang Integral Titanium 40 mm
Годинник Hublot Big Bang Integral Titanium 40 mm

Модель оснащена сапфіровим циферблатом, що відкриває погляду верхню частину механізму, включаючи колесо дати зі скелетонізованими цифрами. У тон стрілкам грановані накладні мітки покриті люмінесцентним матеріалом. Вбудований браслет з трьох ланок повторює кути корпусу і має сатиновані і поліровані поверхні, що чергуються. Перша ланка зростається із корпусом. Конструкція заснована на більшій центральній частині, що утримується між двома бічними кінцевими частинами. Потрійна застібка, що розкладається, відкривається парою кнопок.

Переверніть годинник Hublot Big Bang Integral Time-Only і задня кришка корпусу дозволить побачити механізм HUB1710. Цей автоматичний калібр має діаметр 25,60 мм та товщину близько 4 мм. Він заснований на Zenith Elite 670 – Hublot та Zenith є дочірніми компаніями групи LVMH. Працюючи на частоті 4 Гц він зберігає 50 годин запасу ходу при повному заводі. Оформлення загалом сучасне та стримане, однотонне, з круглими женевськими смугами на мостах та ажурним ротором.

Годинник Hublot Big Bang Integral Yellow Gold 40 mm
Годинник Hublot Big Bang Integral Yellow Gold 40 mm

Годинник Hublot Big Bang Integral Time Only All Black Ceramic (реф. 456.CX.0140.CX) випущено обмеженим тиражем у 250 екземплярів. Моделі Hublot Big Bang Integral Titanium (реф. 456.NX.0170.NX) та Hublot Big Bang Integral Yellow Gold (реф. 456.VX.0130.VX) є частиною регулярної колекції.

Колекція Yellow Gold

Годинник Hublot Big Bang Unico Yellow Gold
Годинник Hublot Big Bang Unico Yellow Gold

Коли Hublot з’явилися на світ у 1980 році, вони були першими розкішними годинниками на каучуковому ремінці. До цього каучук вважався надто повсякденним для годинника вищого класу. Hublot переосмислила суть розкішного годинника. Сміливе поєднання каучукового ремінця з дорогоцінним жовтим золотом було надзвичайно інноваційним. Останнім часом бренд відійшов від використання жовтого золота, використовуючи власні запатентовані метали King Gold або Magic Gold. Новою колекцією Yellow Gold компанія Hublot віддає шану своєї історії. Доступні чотири нові моделі: Big Bang Unico, Big Bang Integral, Classic Fusion Chronograph та Spirit of Big Bang.

Неофіційним центром цієї шістки є Classic Fusion Chronograph. Вперше виконаний у корпусі шириною 42 мм, годинник Classic Fusion Chrono має простий бікомпаксний циферблат матового чорного кольору з акцентами, індексами та стрілками з жовтого золота. Корпус Classic Fusion Chronograph (водонепроникність до 50 м) майже повністю із жовтого золота. Винятки становлять нижній безель з чорної композитної смоли, шість титанових H-подібних гвинтів на безелі і титанова застібка-пряжка, що розкладається. Автоматичний механізм MHUB1153 із частотою 28 800 напівколивань на годину забезпечує запас ходу на 42 години.

Годинник Hublot Big Bang Integral Yellow Gold Pave
Годинник Hublot Big Bang Integral Yellow Gold Pave

Загалом у колекції з жовтого золота чотири екземпляри Big Bang. Троє з них входять до колекції Big Bang Integral. Корпус та браслет виготовлені із цілісного шматка чистого золота. Поряд з класичною моделлю Big Bang Integral є два варіанти з коштовним камінням: паве з діамантами та варіант з повним оздобленням Haute Joaillerie. Обидві версії з діамантами виглядають надзвичайно красиво. Big Bang Integral у корпусі діаметром 42 мм, товщиною 13,45 мм і водонепроникністю до 100 м. Кожен із трьох варіантів оснащений автоматичним механізмом хронографа MHUB1280 UNICO 2 з колонним колесом та функцією зворотного ходу, який працює зі швидкістю 28 800 напівколивань. 72-годинний запас ходу.

Ще один Big Bang, перший у корпусі із жовтого золота на каучуковому ремінці оснащений механізмом UNICO. Ці UNICO мають трохи інший корпус та каучуковий ремінець замість вбудованого браслета. Ширина 42 мм, товщина 14,5 мм і водонепроникність до 100 м. Механізм дійсно той же MHUB 1280 UNICO 2, що і в Integral.

Годинник Hublot Spirit of Big Bang Integral Yellow Gold
Годинник Hublot Spirit of Big Bang Integral Yellow Gold

Нарешті є модель Spirit of Big Bang у формі бочки. Знову ж таки, ми бачимо корпус з жовтого золота з чорним каучуковим ремінцем (оснащеним системою легкої зміни ремінця “в один клік”), шириною 42 мм і товщиною 14,1 мм з водонепроникністю 100 м. Скелетонізований механізм хронографа MHUB4700 видно з боку кришки, працює з частотою 36 000 напівколивань на годину та має 50-годинний запас ходу.

Нові відтінки Big Bang Sang Bleu II

Новинки Hublot Big Bang Sang Bleu II
Новинки Hublot Big Bang Sang Bleu II

Hublot продовжує співпрацю з Максимом Плешіа-Бюші у рамках колекції Sang Bleu, випустивши три нові версії Big Bang Sang Bleu II. Кожна модель випущена обмеженим тиражем. Для нового тріо Hublot вибрав найміцніші матеріали зі стійкими до подряпин субстратів з глибоким необоротним гравіюванням, ніби справжнє татуювання.

У корпусі діаметром 45 мм, виготовленому із золотого сплаву Magic Gold або кераміки, малюнки майстра-татуювальника чергуються та накладаються на корпус та безель. Стрілки-диски набувають форми геометричного татуювання, яке продовжується на каучуковому ремінці. Мануфактурний механізм хронографа Unico з автопідзаводом HUB1240 видно під скелетонізованим циферблатом та прозорою задньою кришкою. Версія Magic Gold буде випущена тиражем 100 штук, Black Magic із чорної кераміки – 250, а із зеленої кераміки – 200 екземплярів.

Big Bang Unico Golf Orange Carbon

Годинник Hublot Big Bang Unico Golf Orange Carbon
Годинник Hublot Big Bang Unico Golf Orange Carbon

Ускладнення – це те, за допомогою чого виробники годинників демонструють свою технічну майстерність. Додавання традиційних функцій, таких як вічні календарі або хронографи Rattrapante, складне для виробництва. Філософія Hublot «мистецтво поєднання» також проявляється у деяких нестандартних ускладненнях, яких більше ніде не знайти. Годинник Hublot Big Bang Unico Golf, раніше випущений обмеженим тиражем із зеленого карбону – цікавий годинник для гольфістів. Вони виконують функції відстеження лунки, підрахунку кількості ударів та загального рахунку. І ось Big Bang Unico Golf повертається у яскравому помаранчевому карбоновому корпусі. Випуск обмежений 100 екземплярами.

Big Bang One Click 33mm

Годинник Hublot Big Bang One Click 33mm
Годинник Hublot Big Bang One Click 33mm

Hublot збільшує асортимент та сумісність із зап’ястям, розширюючи колекцію Big Bang One Click 33 мм. Модель One Click 33 мм названа на честь системи змінних ремінців. Вона пропонує неймовірну універсальність завдяки безлічі варіантів ремінців, що доповнюють вироби із сталі або золота King Gold діамантами. З чорним або білим циферблатом, з якими чудово поєднуються 12 варіантів ремінців. Який би годинник ви не вибрали, відчуєте, що володієте кількома. Кожен ремінець освіжає естетику виробу. Ці нові ремінці також доступні для моделей One Click шириною 39 мм та 42 мм.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...