Omega поповнює колекцію годинників Globemaster

Лінійка годинника Omega Globemaster днями поповнилася трьома розкішними моделями з функцією річного календаря.

Годинник Omega Globemaster Annual Calendar із бордовим циферблатом
Годинник Omega Globemaster Annual Calendar із бордовим циферблатом

Constellation – одна з найтриваліших колекцій Omega. Головні риси створеної наприкінці 1940-х років моделі Constellation (колекція, до якої входить лінійка Globemaster) – точність та механічна вишуканість. Після тривалого затишшя серію було перезапущено у її початковій концепції у 2015 році. Та лінійка Globemaster за своїм образом і подобою була даниною оригінальному годиннику Constellation. Також це був перший годинник Omega, який отримав сертифікат Master Chronometer.

У 2015 році він був випущений як годинник з функцією індикації часу і дати з годинниковою стрілкою, що налаштовуються незалежно. Вже за рік бренд випустив модель з іншим цікавим ускладненням – річним календарем. Дизайн годинника був трохи сміливішим, ніж можна було очікувати, але через кілька років індикація місяців по краю циферблата виглядає органічно і доречно.

Годинник Omega Globemaster Annual Calendar у сталевому корпусі із зеленим циферблатом
Годинник Omega Globemaster Annual Calendar у сталевому корпусі із зеленим циферблатом

Модель Omega Globemaster Annual Calendar має діаметр 41 мм та товщину корпусу близько 14,5 мм. Це елегантний повсякденний годинник, який можна одягати і на роботу, і на світський захід. Він досить витончений, але не надто формальний. Новий годинник колекції теж виглядає класно і яскраво. Найбільш примітними елементами Globemaster є рифлений безель, а також так званий циферблат “млинець” – посилання на ранні години Omega Constellation.

Крім класичного трьох-стрілочника та вікна дати в положенні “6 годин”, у годиннику виділяється центральна стрілка для індикації місяця. Функція річний календар враховує різницю тривалості місяців (30 або 31 день), за винятком лютого. Оснащений годинник калібрами 8922 або 8923 (другий використовується для золотої моделі і має золоті міст та ротор). Механічно вони ідентичні. Це автоматичні мануфактурні механізми Master-Chronometer із застосуванням найновіших технологій бренду. Деталі із антимагнітного кремнію, подвійний циліндр, коаксіальний спуск. Механізм частково видно під задньою кришкою із сапфірового скла, по центру якої розміщений медальйоном із зображенням Женевської обсерваторії.

Задня кришка із зображенням Женевської обсерваторії
Задня кришка із зображенням Женевської обсерваторії

Зелені зі сталі

Перша з трійці – це нова зелена модель, одягнена в корпус з нержавіючої сталі. Корпус має матову поверхню з полірованими вставками, а безель виготовлений із карбіду вольфраму для додаткової міцності та стійкості. Темно-зелений циферблат сатинований променями, а грановані стрілки, логотип Omega, накладні індекси та зірка Constellation виготовлені із 18-каратного білого золота. Ця версія (реф. 130.33.41.22.10.001) носиться на зеленому ремінці зі шкіри алігатора.

Часы Omega Globemaster Annual Calendar в корпусе Sedna Gold
Часы Omega Globemaster Annual Calendar в корпусе Sedna Gold

Бордові зі стали та золота

Друга модель, мабуть, є найсміливішою і найбільш візуально привабливою. Корпус із нержавіючої сталі поєднується з рифленим безелем та заводною головкою із 18-каратного золота Sedna Gold – ексклюзивного сплаву червоного золота Omega. Матовий циферблат темно-бордового кольору, а стрілки, логотипи, накладні маркери із золота Sedna. Ця версія (реф. 130.23.41.22.11.001) доповнена відповідним за кольором ремінцем зі шкіри алігатора зі сталевою застібкою, що розкладається.

Повністю золотий циферблат із вставками з оніксу
Повністю золотий циферблат із вставками з оніксу

Повністю золотий

Також, нарешті, у серії Omega Globemaster є майже повністю золота модель. Корпус цієї версії: 18-каратне золото Sedna, включаючи безель. Стрілки, маркери та основа циферблату теж із цього матеріалу. Про це свідчить напис “Au750” біля осі стрілок. Для контрасту на годинниковій та хвилинній стрілках та годинникових індексах вперше використовувався чорний онікс. Ця версія йде в комплекті з чорним глянцевим ремінцем зі шкіри алігатора.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...