Omega презентувала годинник Speedmaster Chronoscope

Швейцарська марка Omega оголосила про випуск нових хронографів Speedmaster Chronoscope Co-Axial Master Chronometer.

Годинник Speedmaster Chronoscope Co-Axial Master Chronometer Chronograph
Годинник Speedmaster Chronoscope Co-Axial Master Chronometer Chronograph

Сертифікований механізм хронографа

Це годинник у корпусі діаметром 43 мм з новим коаксіальним механізмом з ручним заводом, сертифікований METAS/Master Chronometer. Сертифікація Master Chronometer гарантує максимальне відхилення ходу не більше 0/+5 секунд на добу та високий антимагнітний захист. Однак найхарактернішою особливістю всіх моделей є наявність трьох різних шкал хронографа.

На безелі знаходиться звичайна тахіметрична шкала Speedmaster з вимірюваннями від 450 до 60 одиниць на годину. Тахіметрична шкала використовується переважно для розрахунку швидкості на відстані. Насправді її можна використовувати для розрахунку будь-яких одиниць виміру на годину. Для величин менше 60 одиниць на годину є внутрішня додаткова шкала тахіметра. Вона знаходиться в центрі циферблату та веде зворотний відлік від 55 одиниць до 20 одиниць на годину. Це равликоподібна шкала, подібна до тих, які можна побачити на деяких старовинних хронографах.

На циферблат нанесено три шкали хронографа
На циферблат нанесено три шкали хронографа

Повний набір вимірювальних функцій

Крайня внутрішня шкала – телеметрична. Вона використовується для вимірювання відстані до видимої чи чутної події. Класичний приклад – різниця у часі між спалахом блискавки та звуком грому чи спалахом артилерійського снаряда та звуком вибуху.

На циферблат також нанесено пульсометричну шкалу. Як можна здогадатися із назви, вона використовується для вимірювання пульсу. Шкала градуйована на 30 ударів. Ви запускаєте хронограф і починаєте рахувати удари пульсу. Коли дійшли до тридцяти, зупиняєте хронограф та зчитуєте пульс/частоту серцебиття. Якщо ви нарахували тридцять імпульсів і хронометр зупинився на позначці 60, серце б’ється зі швидкістю 60 ударів за хвилину.

Модель у корпусі зі сплаву Bronze Gold
Модель у корпусі зі сплаву Bronze Gold

У лінійці буде шість версій моделі із нержавіючої сталі. Дві із сріблястими циферблатами та вороненими стрілками; дві з синім циферблатом та родованими стрілками; і дві із срібними циферблатами та чорними лічильниками із чорненими стрілками. Також буде додаткова модель у корпусі із запатентованого маркою бронзового сплаву Bronze Gold. Сплав складається на 37,5% із золота з додаванням срібла та паладію. Bronze Gold утворює гарну патину та краще протистоїть корозії, ніж звичайні сплави бронзи.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...