Прикраси Roberto Coin у серіалі “Емілі в Парижі”

Ювелірні вироби італійського ювеліра Roberto Coin з’являться у другому сезоні хітового серіалу “Емілі у Парижі”.

"<yoastmark

Сережки-пензлики з рожевого золота 18 карат з малахітом та діамантами
Сережки-пензлики з рожевого золота 18 карат з малахітом та діамантами

Сюжет одного з найуспішніших проектів Netflix останніх років – “Емілі в Парижі” – будується довкола паризької фешн-індустрії та модної тусовки. Неймовірна популярність серіалу призвела до появи десятків сайтів, які ретельно документують кожен предмет одягу та аксесуар, який носять головні герої. Продюсери відреагували на шалений попит запуском онлайн платформи для покупки одягу, прикрас та аксесуарів, представлених у шоу.

До участі у проекті було залучено низку європейських преміум брендів. Це марки, що відповідають духу витонченого шику, представленого в “Емілі в Парижі”. Серед них AZ Factory, Pierre Hermé, Roberto Coin, Eye M від Ileana Makri та Zeus+Dione. Вбрання Maison Michel, Goossens Paris та Barrie, створені в рамках колекції Chanel Métiers d’Art, також входять до цього списку.

Другий сезон серіалу буде доступний на стрімінговому сервісі Netflix 22 грудня. Одним із головних партнерів проекту стала італійська марка Roberto Coin, чиї вироби з колекції Art Deco з іронією та легкістю висловлюють чуттєвість дорогоцінного каменю. Персонажі носитимуть витончені браслети, кулони, каблучки та сережки Roberto Coin. Офіційним та ексклюзивним представником бренду в Україні є компанія Crystal Group.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...