Рафаель Надаль виграв рекордний 21-й турнір Великого шолома у годиннику Richard Mille

Годинник Richard Mille RM 27-04 супроводжує “Короля грунту” під час усіх його поєдинків.

Модель Richard Mille RM 27-04 названа на честь тенісиста - Tourbillon Rafael Nadal
Модель Richard Mille RM 27-04 названа на честь тенісиста – Tourbillon Rafael Nadal

Перемігши у фіналі Відкритого чемпіонату Австралії, іспанський тенісист Рафаель Надаль завоював рекордний 21-й титул Великого шолома серед чоловіків. Усі п’ять з половиною годин матчу чемпіон відіграв у годиннику Richard Mille. Він завжди на зап’ясті Надаля під час тенісних поєдинків. Власне модель Richard Mille RM 27-04 була розроблена для нього і за його участі. Вона навіть названа на честь тенісиста, Tourbillon Rafael Nadal.

Співпраця спортсмена з брендом Richard розпочалася ще у 2010 році. Тоді марка у співпраці з Надалем випустила модель RM 027 – диво інженерної думки. Годинник достатньо міцний, щоб витримати потужні подачі іспанця, і досить легкий, щоб триматися на поверхні води. У 2020 році компанія представила п’яте покоління моделі – RM 27-04.

Саме в цьому годиннику тенісист і виграв свій рекордний титул. Richard Mille RM 27-04 Tourbillon Rafael Nadal із впізнаваним синім ремінцем та помаранчевою заводною головкою. Сапфірові передній та задній кристали відкривають погляду механізм, скріплений сталевими тросами, які виглядають як справжні тенісні струни. Годинник виготовлений з композитного матеріалу TitaCarb для максимальної легкості.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...