Richard Mille представляє веселий RM 88 Automatic Tourbillon Smiley

Швейцарський бренд розкішних годинників Richard Mille представив нову креативну та супертехнологічну модель: RM 88 Automatic Tourbillon Smiley.

Годинник RM 88 Automatic Tourbillon Smiley
Годинник RM 88 Automatic Tourbillon Smiley

У 1963 році чоловік на ім’я Харві Болл намалював знамените жовте усміхнене обличчя. Компанія Smiley, заснована Франкліном Луфрані, отримала ліцензію на використання малюнка в 1972 році і зараз володіє правами на нього у більш ніж 100 країнах. Smiley укладала ліцензійні угоди та співпрацювала із такими компаніями, як Dior, Fendi, Reebok, Champion та багатьма іншими, включаючи Richard Mille. Як би дивно це не звучало, але модель приурочено до 50-ліття патенту на використання цього смайлика.

Золотий смайлик, безперечно, є центральним елементом оздоблення, але на циферблаті відбувається багато всього. Новий власний автоматичний калібр CRMT7, розробка якого тривала три роки ховається за маленькими пухнастими хмарами. На відміну від більшості скелетонізованих годинників, механізм не став центральною візуальною особливістю. Натомість компанія RM розробила новий скелетонізований механізм, який залишив достатньо вільного місця для всіх крихітних золотих скульптур, які створив гравер Олів’є Кун. Тут є сонечко, кактус, парасолька, ананас, веселка.

Скелетон прикрашено мініатюрними скульптурами
Скелетон прикрашено мініатюрними скульптурами

Цей RM настільки тривимірний, наскільки це можливо. Кожна «скульптура» оброблена вручну. Ананас, оброблений мікроструменем, має крихітні зелені листочки, вкриті PVD. Колючки кактуса були відполіровані вручну одну за одною, щоб видалити PVD-покриття. Око фламінго встановлюється за допомогою найменшого у світі інструменту для вишивання бісером.

Фігурки встановлюються на опорну плату і фіксуються за допомогою різних типів кріплень. Вони розміщені під кутом, щоб власник годинника міг бачити якомога більше поверхні, а також щоб кожен компонент залишався справді тривимірним. Сам Smiley зібраний на декоративному містку, покритому райдужним лаком, створюючи враження, що він ширяє над механізмом.

Механізм також прикрашено зі звороту
Механізм також прикрашено зі звороту

Мала секундна стрілка, прикрашена сонцем на одному кінці та блискавкою на іншому, яка робить один оберт навколо хмари за хвилину, а також індикатор функції на 3 годині, який показує положення витягнутої коронки – завод (W) і налаштування часу (H). Запас ходу близько 50 годин.

Крізь задню прозору кришку годинника видно задній міст у формі блискавки, виготовлений із титану п’ятого ґатунку, і осцилюючий ротор у формі сонця з жовтого золота 3N. Усе це міститься в корпусі ATZ (зміцнений оксидом алюмінію цирконій) з білої кераміки та червоного золота. Жовтий тканинний ремінець застібається на липучці.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...