Richard Mille презентує годинник RM 35-03 Rafael Nadal

Richard Mille продовжує свою співпрацю з тенісистом Рафаелем Надалем. Марка випускає годинник із першим у світі регульованим ротором зі змінною інерцією.

Годинник Richard Mille RM 35-03 White Quartz TPT Rafael Nadal
Годинник Richard Mille RM 35-03 White Quartz TPT Rafael Nadal

RM 35-03 є продовженням лінійки годинника RM 035, оснащених надлегким механізмом, вагою всього 4,3 грама. На момент запуску годинник буде доступний у двох версіях: з синього кварцу TPT® з боковиною з білого кварцу TPT® або з білого кварцу TPT® та карбону TPT® з боковиною з карбону TPT®.

TPT означає Thin Ply Technology – технологію виготовлення ультратонких листів ламінату, що складаються з односпрямованих волокон. Кварцові волокна отримують шляхом розм’якшення кварцових стрижнів високої чистоти при сильному нагріванні та відділення волокон. Нитки надзвичайно міцні – одне волокно може мати межу міцності до 800 кг на квадратний дюйм. Матеріал дуже дорогий для виробництва.

Рафаель Надаль у годиннику Richard Mille RM 35-03 Blue Quartz TPT
Рафаель Надаль у годиннику Richard Mille RM 35-03 Blue Quartz TPT

Завдяки сапфіровому склу спереду і ззаду повністю скелетонізований механізм годинника можна розглянути з обох боків. Плата та мости з титану Grade 5 з електроплазмовою обробкою та PVD покриттям підсилюють ефектний вигляд годинника. Скелетоновані стрілки ковзають над зовнішнім фланцем, який також виконаний з титану Grade 5 з мікроструминною обробкою та розмічений цифрами 3, 6, 9 і 12. Фланець скошений у бік механізму, щоб посилити ефект глибини.

Контроль ротора автопідзаведення

Корпус годинника цікавий з технічної точки зору і з точки зору матеріалознавства. Композит виглядає досить круто та різні шари ламінату створюють дуже привабливий візуальний ефект. Однак головною новинкою тут є ротор із регульованою геометрією. Ідея такого ротора полягає в тому, що ви можете міняти ефективну інерцію ротора. Змінюючи положення двох прикріплених до нього крил, можна налаштувати годинник для більш активного або сидячого способу життя.

Перехід з одного режиму в інший – тобто зі стандартного, в якому відбувається підзаведення, спортивний, при якому ротор не діє – проводиться натисканням кнопки. Користувач тактильно відчуває перерозподіл ваги інерційних секторів на зап’ясток. Індикатор заводу на циферблаті біля позначки “6 годин” показує, працює ротор (ON) чи ні (OFF). Для керування механізмом годинника служить селектор функцій. Натисканням кнопки біля позначки “2 години” користувач може вибрати між режимом заводу (W), нейтральним положенням (N) і ручним налаштуванням (H).

Параметри корпусу годинника Richard Mille RM 35-03 Rafael Nadal: 43,15 x 49,95 x 13,15 мм; водонепроникність 50 метрів. Запас ходу 55 годин.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...