Richard Mille та найтонший механічний годинник у світі

Модель RM UP01 швейцарської марки годинників Richard Mille лідирує в гонці надтонких механічних годинників з корпусом товщиною 1,75 мм.

Годинник Richard Mille RM UP-01 Ferrari

Для тих, хто думав, що головними суперниками в змаганні ультратонких механічні годинники є Bulgari і Piaget, ця новина стала великим сюрпризом. Всього через кілька місяців після запуску Bulgari Octo Finissimo Ultra, попереднього найтоншого механічного годинника у світі з профілем 1,8 мм, Рішар Мілль натискає на акселератор і вибиває Bulgari з першої позиції приголомшливим RM UP-01 Ferrari товщиною 1,75 мм. На відміну від ультратонких годинників Piaget і Bulgari, які використовують задню панель корпусу як базову пластину, Richard Mille зібрав механізм із ручним заводом діаметром 1,18 мм всередині корпусу. Обмежений серією зі 150 годинників, RM UP-01 є першою моделлю присвяченою співпраці годинникового бренду з автовиробником Ferrari.

Корпус товщиною 1,75 мм

Партнерство марок Richard Mille та Ferrari розпочалося в 2021 році і щоб відзначити подію RM створила гіперплоску модель RM UP-01 у співпраці з лабораторіями Audemars Piguet Le Locle (колишня Renaud & Papi). Працюючи разом із командою Ferrari, годинникарі створили незліченну кількість прототипів і витратили 6000 годин на дослідження і розробку, а також лабораторні випробування.

Надзвичайна архітектура механізму, яка не використовує задню кришку як частину механізму, традиційно збирається всередині корпусу. Причиною використання калібру 41,45 мм x 28,85 мм усередині корпусу була стійкість до ударів і бажання RM створити годинник для щоденного носіння. Що не є традиційним, так це розподіл компонентів. Замість розташування шестерень, стрілок і складених один на одного компонентів, RM UP-01 застосовує горизонтальне розміщення елементів. Щоб товщина калібру була мінімальною, інженери AP Le Locle та RM розробили новий спусковий механізм із титановим балансиром. Усі компоненти мають відповідати допускам в один мікрон. Оснащений швидкісним барабаном, годинник має 45 годин запасу ходу.

RM розробили новий спусковий механізм із титановим балансиром

Модель RM UP-01 Ferrari створена для щоденного носіння. Основа та мости годинника виготовлені з титану класу 5, стійкого до корозії сплаву, що забезпечує необхідну жорсткість та рівність поверхні для ідеального функціонування зубчастої передачі. Щоб переконатися, що механізм витримує прискорення понад 5000 G, скелетована базова пластина була піддана ретельним випробуванням.

Округлою прямокутною формою Richard Mille RM UP-01 Ferrari з розмірами 51 мм x 39 мм x 1,75 мм нагадує знакові корпуси марки у формі бочки та закріплений 13 титановими гвинтами по корпусу та мостах. Моноблочна конструкція оптимізує жорсткість. Передня сторона годинника, яка фактично є одним великим безелем, і задня кришка корпусу сатиновані, а фаски – поліровані.

Основа та мости годинника виготовлені з титану класу 5

Очевидно, що такий тонкий корпус не передбачає використання звичайної заводної головки, і рішення міститься в двох висічених «коронках» ліворуч від циферблата/безеля. Перша «заводна головка», розташована в позиції між 10 та 11 годинами, призначена для вибору функції заводу (W) або ручного налаштування (H), а друга «заводна головка» між 7 та 8 годинами використовується для налаштування часу. Обидві коронки обрамлені чорними керамічними вставками, щоб захистити безель від тертя та забезпечити водонепроникність на глибині до 10 метрів.

Модель обмежена серією зі 150 годинників

Поглиблена індикація часу розташована в центрі циферблата/безеля з червоною годинною та хвилинною стрілками та захищена сапфіровим склом, як балансове колесо праворуч. Під функціями часу та балансу вигравірувано зображення логотипу Ferrari.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...