Швейцарські чоловічі годинники

Швейцарские мужские часы

Показано 1–12 із 819

Швейцарські чоловічі годинники у Києві у годинникових бутіках “Кристал”. Тільки оригінальні елітні годинники для чоловіків. Великий вибір швейцарських годинників.

Швейцарський чоловічий годинник: як вибрати?

Особливість чоловічих годинників на відміну від годинників для жінок полягає в тому, що годинник – це головний, центральний аксесуар для чоловіка, який визначає його статус у суспільстві. Чоловік, звичайно, може мати якісь прикраси, але ніякі золоті ланцюги або браслети не впливатимуть на визначення статусу чоловіка так, як це робить наручний годинник. Швейцарський чоловічий годинник вже не одне століття є ознакою статусності свого власника, його заможності.

Типи швейцарських чоловічих годинників

Є три типи швейцарських годинників для чоловіків:

  • Кежуал (повсякденний годинник). Це годинник для постійного використання.
  • Класичний (костюмний) годинник. Це годинник для свят, вихідний годинник, годинник для урочистих заходів.
  • Спортивний годинник. Годинники для активного проведення часу: занять спортом, дайвінгом, подорожей.

Вважається, що чоловік повинен мати хоча б по одному примірнику годинника в кожній з цих категорій, для того, щоб надягати годинник відповідно до нагоди. Раніше була думка, що починати потрібно з придбання повсякденного годинника. Однак зараз, коли у кожної людини є смартфон з годинником, багато молодих людей взагалі обходяться у звичайному житті без годинника, тому першим справжнім швейцарським годинником для чоловіка може стати і класичний костюмний (вихідний) годинник або годинник для занять спортом. Вони все ж таки значно зручніше, ніж смартфон під час якихось вправ.

Швейцарський чоловічий годинник: який механізм вибрати?

Найбільш статусним є механічний годинник з різноманітними ускладненнями. Механічний швейцарський чоловічий годинник часто стає колекційним і раніше куплений екземпляр зростає згодом у ціні. Кварцовий або електромеханічний годинник більш практичний, більш точний, вимагає меншого обслуговування, але має більш обмежений термін служби і значно менш ремонтопридатний.

Як вибрати розмір корпусу чоловічого годинника?

Загальні правила досить прості: якщо обхват зап’ястя чоловіка до 18 см – потрібно вибирати годинник з розміром 42 мм. Якщо розмір зап’ястя 19 см і більше розмір корпусу повинен бути 44-46 мм і більше.

Скільки коштує чоловічий швейцарський годинник?

Існує кілька умовних цінових категорій швейцарських чоловічих годинників:

Екслюзівні, вінтажні від  $40 000 і більше
Преміум клас $10000 – $ 40000
Вище середнього$ 5000 – $10000
Середній$ 1500 – $ 5000
Початок середнього$ 500 – 1500
Бюджетнийдо $ 500

Оригінальний швейцарський годинник відрізняється винятковою надійністю незалежно від цінової категорії. Навіть бюджетний швейцарський чоловічий годинник служитиме своєму власнику вірою і правдою багато десятиліть і, можливо, переживе його самого. Саме поняття Swiss made означає надійність і статус, оскільки у Швейцарії на державному законодавчому рівні закріплені мінімальні вимоги щодо надійності та точності для виробників годинника і насправді за якість швейцарського годинника відповідає держава.

Саll me...