Швейцарські жіночі годинники

Швейцарские женские часы

Показано 1–12 із 335

Швейцарський жіночий годинник – витончена прикраса

Годинник для жінок не є головною прикрасою, але можливість постійно контролювати час, робить цей аксесуар просто необхідним в образі сучасної жінки. Правильно підібраний, стильний і елегантний годинник підкреслить красу жіночих рук і багато розповість про свою господиню, її спосіб життя, її вподобаннях. Тому для жінки вкрай важливо, щоб разом з надійністю та зручністю користування, годинник був ще й витонченою прикрасою, відповідав стилю своєї власниці, гармоніював з її образом. Саме швейцарський жіночий годинник відповідає всім цим критеріям.

Швейцарський жіночий годинник: матеріал і стиль

У світлі того, що для жінки дуже важливий зовнішній вигляд годинника при виборі варто звернути увагу на матеріал, з якого виготовлений корпус годинника, а також на інкрустацію дорогоцінним камінням або її відсутність. І те, й інше потрібно вибирати виходячи з способу життя, які веде конкретна жінка. Що стосується дорогоцінних металів у корпусах жіночого швейцарського годинника, то будь-який з них дуже практичний і підійде для будь-яких ситуацій: ділових зустрічей, подорожей або навіть для якихось домашніх робіт. А ось усипаний діамантами годинник все ж таки не варто надягати під час будь яких активних заходів, таких як дайвінг, активні спортивні заняття або під час домашнього прибирання. Для цього варто вибирати кежуал варіанти жіночого годинника.

Швейцарський жіночий годинник: який вибрати розмір?

У класичному варіанті розмір годинника підбирається відповідно до обхвату зап’ястя жінки.

 Обхват зап’ястья (мм)   Розмір ціферблату (мм)
 146-158 до 30
 159-171 31-36
 172-184 37-41
 185-196 42-46
 197 та більше 47 та більше

У годинникових бутіках “Кристал” можна підібрати відповідну модель жіночого швейцарського годинника, зробити примірку і припасування браслета або ремінця по руці при необхідності.

Саll me...