Спеціальна версія годинника Zenith Defy Extreme E “Island X Prix”

Швейцарська марка годинників Zenith презентує спеціальне видання Defy Extreme E, випущене з нагоди гонок Island X Prix у Сардинії.

Годинник Zenith Defy Extreme E «Island X Prix»

Годинникова компанія Zenith є офіційним хронометристом і партнером-засновником Extreme E, перегонів позашляховиків у віддалених куточках світу. Особливістю конкурсу є те, що місця проведення перегонів вибираються для підвищення обізнаності щодо деяких аспектів зміни клімату. Серія також пропагує гендерну рівність у автоспорті: усі команди складаються з водіїв-жінок та водіїв-чоловіків, які розподіляють однакові обов’язки водіння. Після першого подібного годинника Desert X Prix, бренд випускає свою другу модель Defy Extreme E Special Edition, присвячену гонкам Island X Prix у Сардинії.

Як випливає з назви, ультратехнічний Zenith Defy Extreme — це брутальніша версія розкішного спортивного годинника. Нова версія моделі витримана в яскраво-помаранчевому кольорі, офіційному кольорі гонок. Кутастий 45-міліметровий корпус виконано з легкого вуглецевого волокна з елементами мікроструменевого титану. Годинник водонепроникний до глибини 200 м і оснащений заводною головкою, що закручується.

Годинник водонепроникний до глибини 200 м

Zenith Defy Extreme E Island X Prix Special Edition оснащено автоматичним калібром El Primero 9004. Специфіка цього механізму полягає в тому, що він веде відлік часу двома способами. Один регулятор використовується для індикації часу і б’є зі швидкістю 36 000 коливань на годину або частотою 5 Гц, з запасом ходу 50 годин. Хронограф — це незалежний механізм, який працює з надшвидкою частотою 360 000 коливань на годину, 50 Гц. Він дозволяє вимірювати час з точністю до 1/100 секунди за допомогою центральної стрілки, яка робить повний оберт циферблата за одну секунду. Однак цей високочастотний енергоємний механізм вимагає використання спеціальної зубчастої передачі та барабана. Механізм частково видно через сапфіровий циферблат, а також через прозору задню кришку, прикрашену логотипом Island X Prix.

Годинник веде відлік часу двома способами

Zenith Defy Extreme дозволяє змінити ремінець і враження від годинника за лічені секунди. Він поставляється з трьома ремінцями: помаранчевим на липучці, виготовленим із перероблених шин Continental, чорним ремінцем на липучці та чорним гумовим ремінцем. Він випущений обмеженим тиражем у 20 штук.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...