Спортивний годинник Laurent Ferrier Sport Auto

Швейцарська марка Laurent Ferrier представила нову спортивну модель годинника на інтегрованому браслеті.

Годинник Laurent Ferrier Sport Auto
Годинник Laurent Ferrier Sport Auto

Вишуканий спортивний корпус

Одним з найдинамічніших сегментів годинникового ринку останніх років був спортивний годинник. У першу чергу йдеться про годинник класу люкс з інтегрованими браслетами, що поєднують у собі надійність та витонченість. Флагманом у цій категорії стане новинка швейцарського бренду Laurent Ferrier. Це годинник Sport Auto – модель з автопідзаводом та покажчиком часу та дати.

Sport Auto переймають класичні елементи дизайну спортивного годинника: бочкоподібний корпус, інтегрований браслет і фігурний безель. Лоран Ферр’є надає моделі індивідуальності, уникаючи класичних різких ліній і незграбних корпусів, характерних для цієї категорії. Він віддає перевагу вишуканій грі округлості. Годинник виглядає спортивним, але набагато витонченішим, ніж аналоги конкурентів.

Годинник компактно і зручно розміщується на зап'ясті
Годинник компактно і зручно розміщується на зап’ясті

Приємний на дотик браслет

Гладкий і вигнутий годинник профіль нагадує аеродинамічний кузов гоночного автомобіля. Годинник Laurent Ferrier відомий регулярним використанням плавних та округлих ліній в оформленні корпусу. Він компактно та зручно розміщується на зап’ясті. При розмірах 41,5 мм завширшки і 12,70 мм заввишки годинник візуально здається меншим. Матеріал корпусу – титан п’ятого покоління, що робить його досить легким. Корпус має матове оздоблення по всьому периметру, підкреслене стриманим поліруванням з боків. Загвинчується заводна головка забезпечує водонепроникність до 120 метрів.

Вбудований у корпус триланковий браслет також із титану. Як і у випадку з корпусом, гнуті та гладкі ланки створюють дуже приємні тактильні відчуття на зап’ясті. Браслет закривається на потрійну застібку, що розкладається.

Браслет створює приємні тактильні відчуття
Браслет створює приємні тактильні відчуття

Новий механізм з мікро-ротором

Опалова матова текстура темно-синього циферблату чудово поєднується з ефектом градієнта. Нанесення срібного перехрестя у центрі циферблата створює фокус. Цьому також сприяють фірмові накладні маркери у формі краплі та стрілки списоподібної форми. Обидві з білого золота і покриті світло-зеленим складом люмінесцентним Super-LumiNova. Також на циферблаті знаходяться маленька секундна стрілка в положенні “6 годин” та вікно дати положенні “3 години”.

Відмінною рисою моделі Laurent Ferrier Sport Auto є використання нового автоматичного механізму оснащеного мікро-ротором. Мануфактурний калібр LF270.01 оснащений класичним швейцарським спуском важеля, більш стійким до ударів і вібрацій. З тією ж метою традиційна храпова система замінюється односпрямованим шарикопідшипниковим механізмом. Вся система з автопідзавод міцно утримується на місці поперечним мостом. Інерційний вантаж із платини 950 проби забезпечує більшу ефективність підзаводу. При повному заводі механізм зберігає до 72 години запасу ходу.

Прозора задня кришка відкриває погляду гарний мануфактурний механізм
Прозора задня кришка відкриває погляду гарний мануфактурний механізм

Фірмовий механізм Laurent Ferrier тонко оздоблений вручну. Мости з матовою обробкою та рутеновим покриттям створюють чудовий контраст з полірованими фасками та рухомими елементами механізму з латуні або срібла. Поперечний міст ретельно декоровано. На платиновому мікро-роторі рельєфне гравіювання у вигляді тексту, що віддає данину автоспортивному минулому засновників бренду.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...