Стильний і компактний Tudor Pelagos 39

Швейцарська марка Tudor представила більш компактну версію свого культового дайверського годинника.

Годинник Tudor Pelagos 39
Годинник Tudor Pelagos 39

Попри те, що Black Bay є наріжною моделлю бренду, Tudor може запропонувати інші чудові варіанти у сегменті годинників для дайвінгу. Насправді найбільш автентичним “дайвером” бренду є Pelagos, титановий годинник з корпусом 42 мм і водостійкістю до 500 метрів. Це агрегат, який заслужив похвали професійних пірнальників. Нещодавно Tudor презентував досить специфічну версію Pelagos, створену спільно з військово-морськими силами Франції, Pelagos FXD – модель, створену для військових дайверів. Тепер марка пропонує більш універсальне і повсякденне видання цього годинника, Tudor Pelagos 39.

Компактний класичний Тюдор
Компактний класичний Тюдор

Отже, що варто знати про Pelagos 39? По-перше, він зберіг більшість елементів дизайну оригінальної версії 42 мм, але зазнали спрощення деякі технічні характеристики. Корпус залишається чисто тюдорівським за формою, з міцними плечами та фаскою, що проходить збоку вушок. Заводна головка, яка загвинчується, все ще захищена загостреними захисними кожухами, і тим, хто бачив годинники бренду, загальний вигляд, безумовно, здаватиметься знайомим. Те ж саме стосується вибору матеріалу, оскільки ця нова компактна модель також виготовлена з титану 2 класу з його характерним темним відтінком і матовою обробкою.

Має титановий браслет та каучуковий ремінець з титановою застібкою
Має титановий браслет та каучуковий ремінець з титановою застібкою

Новим є розмір. Від початкового розміру Tudor Pelagos зменшився на 3 мм. Корпус також позбувся гелієвого спускового клапану і тепер має водонепроникність до 200 метрів. Тонкий і менший, він більше не призначений для дуже глибокого занурення. Це класична, міцна модель, але зручна для носіння в повсякденному житті. Сапфірове скло зверху обрамлено односпрямованим безелем із титану 2 класу з керамічною вставкою чорного кольору. Тим не менш, тепер безель має радіальний матовий візерунок, а 60-хвилинна шкала (тільки повністю градуйована від 1 до 15) ще покрита люмінесцентним матеріалом. Задня кришка корпусу виконана з нержавіючої сталі.

Водостійкий до глибини 200 метрів
Водостійкий до глибини 200 метрів

Циферблат частково оновлено. Перш за все, Tudor Pelagos 39 є годинником без відображення дати. Сам циферблат отримав радіальну обробку в центрі та матову обробку конічного фланця, обробленого під кутом 45° – для додання контрастів і більшої витонченості. Стрілки класичного білого кольору і повністю покриті флуоресцентним матеріалом X1 Swiss Super-LumiNova. Квадратні годинникові мітки тепер вони виготовлені з моноблочного люмінесцентного керамічного композиту, збільшуючи світлову поверхню годинникових міток. Останнім штрихом є вишнево-червоний глянсовий напис Pelagos біля позначки 6 година.

Корпус отримав різні типи обробки поверхні для кращої контрастності
Корпус отримав різні типи обробки поверхні для кращої контрастності

На зап’ясті годинник надзвичайно приємний, зі збалансованими пропорціями. Не лише діаметр 39 мм чудово підходить для більшості зап’ясть, але й 11,8 мм – це пристойна товщина для надійного годинника для дайвінгу. 47 мм від вушка до вушка також майже ідеальний розмір для подібного годинника. Останній штрих – вага. Звичайно, титан здається легким, але годинник, особливо на браслеті, має достатню вагу щоб не здаватися крихким або занадто легким.

Годинник оснащений оснащений складною застібкою з системою T-fit
Годинник оснащений оснащений складною застібкою з системою T-fit

Модель Tudor Pelagos 39 оснащена заводським калібром MT5400. Як і всі його родичі, механізм був розроблений таким чином, щоб забезпечити міцність, довговічність, надійність і точність завдяки змінному балансу інерції, який утримується на місці міцним перехідним мостом із двома точками фіксації. Завдяки цьому балансу та антимагнітній кремнієвій пружині балансу Calibre MT5400 був сертифікований COSC як хронометр, а його продуктивність виходить за межі стандартів, встановлених цим незалежним інститутом. Дійсно, якщо COSC дозволяє середню варіацію відхилення щоденної роботи годинника від -4 до +6 секунд, Tudor наполягає на варіації від -2 до +4 секунд на день. Цей механізм працює на частоті 4 Гц і зберігає комфортний запас ходу на 70 годин.

Логотип бренду Тюдор на коронці та застібці
Логотип бренду Тюдор на коронці та застібці

Новий Tudor Pelagos 39 носиться на сатинованому титановому браслеті, який тепер оснащений складною застібкою з системою T-fit, що дозволяє швидко регулювати довжину. Не потребуючи інструментів і пропонуючи п’ять положень, ця система дозволяє користувачеві здійснювати точне миттєве регулювання загальної довжини браслета в межах 8 міліметрів. Застібка також має 25-міліметрове подовження для дайвінгу. Чорний гумовий ремінець із власною титановою пряжкою, власними титановими кінцевими ланками та 110-міліметровим гумовим подовжувачем для дайвінгу також додається.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...