TAG Heuer презентує смарт-годинник Calibre E4 Connected

Швейцарська марка TAG Heuer випустила нове покоління свого смарт-годинника Connected: Calibre E4.

TAG Heuer Connected у авангарді смарт-технологій

Ось уже майже десять років як смарт-годинник став масовим явищем. Традиційна швейцарська годинникова індустрія, проте, все ще формує свою нішу на цьому ринку. Деякі великі бренди вже досягли стрімкого прогресу. Найбільш активно освоює цю високотехнологічну територію група LVMH. Цей конгломерат розкоші представив досить різноманітний асортимент смарт-годин від своїх провідних марок. Hublot та Louis Vuitton, а з 2015 TAG Heuer знаходяться в авангарді швейцарського смарт-вотч ринку.

Перший годинник TAG Heuer Connected називали першим справжнім швейцарським конкурентом технологічних гігантів Силіконової долини. За минулі роки лінійка розширилася, удосконалилася та розвинулася у деяких нових стилістичних напрямках. У 2022 році марка представляє четверте покоління серії Connected з більш гладкими та рельєфними корпусами. Вони оснащені новими програмами для тренувань та ефективнішими варіантами дизайну циферблату.

Новий дизайн корпусу для моделі 42 мм

Годинник TAG Heuer Connected Calibre E4 доступний у корпусах діаметром 45 мм і 42 мм. Вони мають більш гладкий і звужений вигляд. 45-міліметрова модель ближче до знайомого нам дизайну Connected. Вона вийде у двох варіантах корпусу: з нержавіючої сталі та матового чорного титану DLC з піскоструминною обробкою. Полірований керамічний безель попередніх поколінь використаний з таким же вузьким профілем та вигравіруваною хвилинною шкалою.

В іншому TAG Heuer явно рухається у напрямку округлості порівняно з попередньою серією. Корпус, як і раніше, містить явні посилання до серії Carrera, такі як скошені всередину виступи. Загальне враження обтічніше, ніж у його попередника. Connected Calibre E4 додає глибину і складність своєї форми більш плавним бічним скосом корпусу і новими матовими сегментами на вушках, що звужуються. Широкі клиноподібні кнопки також переосмислені у більш гладкому стилі та з фасками з чорними вставками. TAG Heuer стверджує, що ці кнопки дають механічніше відчуття при активації.

Додаткові варфанти циферблату

Корпус із нержавіючої сталі діаметром 42 мм повторює більшість обтічних елементів дизайну свого 45мм побратима. Тут базова форма отримала ще більш гладку та вишукану інтерпретацію. Безель прибрали повністю для високотехнологічного зовнішнього вигляду всього циферблату. Натомість бренд застосував внутрішнє кільце з тією ж хвилинною шкалою. Заводна головка та кнопки відповідно візуально спрощені. Кнопки залишилися без акцентних насічок. Чорна гумова заводна головка моделі 45 мм замінена повністю полірованою заводною головкою зі сталі. Обидва варіанти розміру корпусу забезпечують достатню для смарт-годин водонепроникність на глибині 50 метрів.

TAG Heuer оснастила Connected Calibre E4 оновленим цифровим OLED-циферблатом із сенсорним екраном з покращеною яскравістю та контрастністю. Калібр E4 доповнений кількома новими варіантами дизайну цифрових цифрових циферблатів. Циферблат Riverside використовує анімований ефект плавної течії для демонстрації часу. Wellness виводить частоту серцевих скорочень, кількість кроків та інші фітнес параметри.

Кращий запас заряду батареї

Найважливішим оновленням є розширена програма TAG Heuer Sports. Тепер воно пропонує користувачам анімовані програми тренувань, що настроюються без використання телефону або телевізора. Як і раніше, TAG Heuer Sports відстежує хід тренування, попереджає користувачів про необхідність змінити вправу. До них додали можливість відстеження для плавання, їзди на велосипеді, бігу, ходьби та гольфу. Найближчими місяцями TAG Heuer планує додати додаткові варіанти циферблату. При запуску інтерфейс користувача буде працювати під керуванням Google Wear OS 2. Покупцям буде запропоновано безкоштовне оновлення до Google Wear OS 3 після запуску нової операційної системи.

У TAG Heuer Connected Calibre E4 використано новий процесор Qualcomm Snapdragon 4100+. Snapdragon 4100+ пропонує на 30% більше часу автономної роботи, порівняно зі своїм попередником. 45-мм модель готова до 24 годин роботи при повній зарядці навіть за умови використання трекінг додатків протягом 5 годин. TAG Heuer стверджує, що 42-міліметрова модель ще більше продовжує час автономної роботи. Вона дозволяє використовувати спортивні програми протягом усього дня без підзарядки. Snapdragon 4100+ також дозволяє Connected Calibre E4 використовувати Bluetooth 5.0 для підключення. Це має забезпечувати бездротову передачу даних із подвоєною швидкістю порівняно з попереднім поколінням Connected.

Широкий ассортимент ремінців

На додаток до вже знайомого набору підключених датчиків, що складається з акселерометра, монітора серцевого ритму, компасу, барометра, чіпа NFC, гіроскопа та GPS модуля, Calibre E4 також оснащений новим датчиком висотоміра. Він дозволяє відстежувати глибину при заняттях спортом на відкритому повітрі, таких як біг чи їзда велосипедом. TAG Heuer також пропонує нову зарядну підставку для Connected Calibre E4. Вона служить дисплеєм для годинника під час заряджання. Дисплей циферблата під час заряджання вночі активується з низькою яскравістю. Повна зарядка від нульової батареї може бути здійснена протягом 90 хвилин.

TAG Heuer поєднує годинник Connected Calibre E4 з цілим набором стилів та кольорових варіантів ремінців зі шкіри та каучуку. Доступний варіант із браслетом із нержавіючої сталі з H-подібною ланкою. Для заохочення власників Connected, TAG Heuer пропонує програму обміну моделей попереднього покоління.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...